Каїн XVIII
Чому варто піти на виставу «Каїн XVIII»?
1. Подивитися постановку в жанрі «казки не для ніжних діточок».
2. Сучасна інтерпретація боротьби добра і зла.
3. Молоді талановиті актори втілюють на сцені яскраві образи.
Вибираєте казку, яка була б цікава вашим дітям і вам? У нас є найкращий варіант – вистава «Каїн XVIII». Це прем'єрна робота Театру на Подолі: презентація казки відбулася 2 грудня 2018 року.
Отже, в одному досить молодому королівстві жив-був король, який хотів перешкодити щастю юної прекрасної принцеси і закоханого в неї бідного актора. Традиційний початок, чи не так? Але не поспішайте робити ніяких висновків. У цьому королівстві новини розносяться дуже швидко зовсім не через шпигунів, а завдяки інтернету. Так-так. Вам не здалося! Ця казкова історія в еру нанотехнологій. Так що герої бояться не злих драконів і противних тролів, а витоку інформації.
У виставі задіяний курс студентів Юрія Висоцького з Київського національного університету ім. Карпенко-Карого.
Художній керівник постановки – Віталій Малахов.
Режисер-постановник – Володимир Кудлінський.
В основі вистави – твір драматурга Євгена Шварца.
«Каїн XVIII» йде українською мовою.
Тривалість казки – 1 година 45 хвилин (з антрактом).
Влаштуйте захопливий сімейний вечір! Чекаємо на вас!
Актори
У нього більше 150 тисяч підписників в Тік-Ток, а також він знімається в кіно, серіалах та рекламі і проводить власний навчальний «мовний марафон».
Його аудиторія – небайдужі люди, які розуміють важливіcть літературних мовних норм в щоденному спілкуванні, та хочуть прокачати свою українську в простому ненав’язливому форматі.
Місія Андрія Шимановського – допомогти своїй країні через – щоденне покращення побутової української мови.
Творчий шлях блогера Андрія Шимановського
Андрій народився у Житомирській області, де його оточення розмовляло переважно суржиком. Літературна українська мова, якою волів розмовляти популярний в майбутньому блогер, радше викликала непорозуміння. Вступивши на акторський факультет театрального університету ім. Карпенка-Карого, Андрій отримав підтримку доцента кафедри сценічної мови Олександра Васильовича Завальського. Крім викладацької діяльності пан Завальський довгий час працював на студіях дубляжу, як режисер та актор з озвучування й дублювання художніх, телевізійних, науково-популярних, документальних і мультиплікаційних фільмів. Його загальне творче та професійне надбання – понад 20 тисяч робіт українською та російською мовами.Пан Завальський поставив Андрію голос, дикцію, пояснив закони і принципи говоріння та прищепив любов до літературної української мови. Зараз Андрій Шимановський поширює в соцмережах знання, які йому дав викладач.
Популярність Андрія Шимановського
Шимановський почав знімати короткі ролики під час локдауну 2020 року, коли відчув потребу створити щось корисне, чого ще не існує. Почавши з інстаграму, незабаром блогер перейшов в тік-ток, і менше ніж за рік отримав понад 150-тисячну аудиторію прихильників.
Андрій проводить двотижневий інтенсив під назвою «Мовний марафон», де викладає головні скрижалі літературної української – предмет і техніку мови. Основні теми, які розбирає Андрій зі слухачами – це дикція, дихання, голос і орфоепія.
Доробки Андрія Шимановського
Випускник КНУТКіТ ім. І.К. Карпенка-Карого (Майстерня Ю.П. Висоцького).Роботи в кіно:
- «Пес»
- «Слов'яни»
- «Черговий лікар»
- «Слід»
- «Громада»
- різноманітні телесеріали та реклама
- «Каїн 18» Театр на Подолі. Роль – Начальник таємної поліції
- «Втікачі» Театральна лабораторія. Роль – Лукаш
Де придбати квитки на події з участю Андрія Шимановського?
Придбати квитки, а також ознайомитися з афішею подій з участю тіктокера Андрія Шимановського ви можете онлайн на сайті Concert.ua