24-pay-mark Created with Sketch.

Казки ON / OFFLINE

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на подію "Казки ON / OFFLINE"?

1. Кожній дитині безкоштовний подарунок від Діда мороза!
2. Сучасний інтерактивний сюжет для сучасних дітей!
3. Теплий гарний зал в центрі міста!


Запрошуємо Вас приєднатися до цікавої новорічній програмі, де Ви разом з малюками поринете в світ нового!

Вирішивши знищити казки, потужний Інтернет придумує план, який зітре їх з усіх файлів цього світу. Якщо йому вдасться зібрати частини Великого Роутера, які розкидані в різних сторонах світу, тоді все казкове зникне назавжди, а малюки стануть маріонетками негативу в Інтернеті. В помічники він бере Супер Лиходіїв - Грю з "Гидке Я" і Гагу з Монстер Хай, які повинні втілити підступний план і поширити владу свого повелителя.

Але казкові герої налаштовані рішуче! Хлопчик Данило, Котигорошко, Змій Горинич, - завадять планам «Нета» здійснити задумане. Нашим героям прийде на допомогу Дід Мороз і Снігуронька, але перш за все потрібна буде підтримка глядачів! У подорожі нас чекає багато сюрпризів, конкурсів та квестів.

Це справжнє дійство, в якому перетнуться в протистоянні два світи і хто з них переможе вирішувати тобі. Казка йде українською мовою, тривалість 50 хвилин, кожної дитини безкоштовний новорічний подарунок. Новий рік - це свято казки коли віра в чудеса і добро панує над усім. З дитинства кожен дорослий пам'ятає, що це незвичайний і чарівний час, коли збуваються бажання і панує любов! Подаруйте незабутні емоції собі і близьким!

Перелік подій