Фестиваль Київ Модерн Балет

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на Фестиваль Київ Модерн Балет?

1. Колектив «Київ Модерн-Балету» - візитна картка сучасного українського танцювального мистецтва.
2. Неординарні постановки Раду Поклітару дарують відчуття легкості і творчої свободи.
3. Ви побачите найкращі балетні вистави з багатого репертуару «Київ Модерн-Балету».

Для всіх поціновувачів сучасного концептуального мистецтва танцю ось уже 5-й рік поспіль в Одесі театр "Київ Модерн-балет" під керівництвом Раду Поклітару проводить свій фестиваль «Літо в стилі модерн», де на суд глядачів представлено нові і вже полюбилися глядачеві роботи цього, вже став воістину легендарним, колективу.

"Київ Модерн-балет" ось уже на протязі 10 років є незмінно авторським театром. Керівником, балетмейстером, генератором ідей, натхненником, автором всіх вистав є Раду Поклітару.

У 2018 році відбулося значне подія: держава взяла театр під свою опіку і присвоїло йому звання Академічного. Раду Віталійович не збирається на цьому зупинятися і впевнений, що його театр гідний бути Національним!

На цей раз щорічний фестиваль подарує глядачам такі постановки знаменитого хореографа як «Кармен TV» «Жінки в Ре мінорі», «Вгору по річці", "IN PIVO VERITAS", "Лебедине озеро», «Квартет-А-Тет», «Двоє на гойдалках "і прем'єру« Вій ». Тепер в театрі є і "Лускунчик", і "Лебедине озеро", і "Спляча красуня". У всіх трьох спектаклях мало що залишилося від класичних спектаклів, мабуть тільки музика великого композитора. Раду часто звертається до самих першоджерел творів. Так "Лускунчик" - це казка Гофмана, "Спляча красуня" - це далеко не дитяча казка неаполитанца Джамбаттиста Базіле, а балет "Лебедине озеро" має взагалі сучасну версію. Творчість Раду Поклітару характеризує те, що він підходить до всіх історіям з величезною часткою гумору.

Перелік подій