24-pay-mark Created with Sketch.
OPEN DOOR 19:00

Класика під зорями. Allegretto

30.05 Подiй: 1
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
Відгуків немає
від 800 ₴
90 хв.
від 800 ₴
Обрати подію
Концерти «Класика під зорями. Allegretto» у Києві відбудуться в Київському планетарії.

Чому варто піти на концерт «Класика під зорями. Allegretto» у Києві?

  1. Шедеври світової музичної спадщини у новому форматі звучання.
  2. Неймовірні повнокупольні проекції 360°.
  3. Джерело внутрішньої гармонії та душевного спокою.

Концерти «Класика під зорями. Allegretto» у Києві

Повнокупольна музична програма буде представлена в рамках проєкту ARTSpace в результаті спільної роботи Київського планетарію та музикантів Almia music. У складі колективу – Р. Пясковський (контрабас), Ю. Заходякін (рояль), С. Куліс (пан-флейта, акордеон).

Звільнення від негативу та поповнення життєвих сил завдяки особливій програмі Київського планетарію

Музична класика у комбінації з красивими відеопроекціями 360° має цілющий вплив на людину, заміщуючи важкі думки та емоції відчуттям спокою та радості. Особлива програма відтворює нову естетику звучання та занурює у світ музичних шедеврів Вівальді, Баха, М. Скорика, Боттезіні, Монті, Бетховена, Шопена, Гріга, Моріконе, Пьяццолли. Не відмовте собі у чудовому відпочинку! У разі повітряної тривоги концерт буде зупинений, а глядачі – переведені до укриття на станції метро «Олімпійська». Якщо відбій тривоги оголосять пізніше 20:30, програму буде перенесено, а квитки залишаться дійсними. До зустрічі!

Де купити квитки на концерт «Класика під зорями. Allegretto» у Києві?

Квитки завжди можна придбати онлайн на Concert.ua. Це дуже просто і зручно.

Схожі події

NIKOW. СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ 28 червня 17:00, пт NIKOW. СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ Львів, Malevich Concert Arena від 1020 ₴ NIKOW. СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ Вже не хочу 28 червня NIKOW. СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ Malevich Concert Arena Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Дахабраха 19 травня 19:00, нд Дахабраха Львів, Event Hall на !FESTrepublic від 390 ₴ Дахабраха Вже не хочу 19 травня Дахабраха Event Hall на !FESTrepublic Придбати Сергій Жадан 25 травня 18:00, сб Сергій Жадан Київ, Палац спорту від 99 ₴ Сергій Жадан Вже не хочу 25 травня Сергій Жадан Палац спорту Придбати