24-pay-mark Created with Sketch.

Клавдія Шульженко. Старовинний вальс

-
Відгуків немає
від 0 грн.
від 0 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на спектакль Клавдія Шульженко. Старовинний вальс?

1. Дізнатися про життя улюбленої багатьма співачки
2. Побачити рідкісну для класичного театру відеопроекцію
3. Насолодитися ностальгічною атмосферою, доповненої декораціями і музикою

Клавдія Шульженко - це не просто ім'я. І навіть не просто ім'я співачки зі світовою популярністю. Це ім'я зірки. Зірки, яка колись загорілася на небосхилі звичайного людського світу і впавши на землю, перетворилася в маленьку дівчинку, якій долею було уготовано зробити неможливе. Саме вона зуміла заспівати пісню, яка непідвладна часу: мінялися люди, роки і десятиліття, а вона завжди залишалася з нами. Адже пісня, яка торкнулася душі слухача, буде жити вічно!

На сцені найсучаснішого театру Києва - Національного академічного театру російської драми - вас чекає можливість отримати насолоду від дивовижної постановкою Ольги Гаврилюк, в якій в ролі Клавдії Шульженко виступить незрівнянна, талановита Ольга Когут. У ролі концертмейстера виступить Вадим Аскевіч.

Яскрава сценографія Олексія Вакарчука, талановите музичне оформлення Вадима Аскевіча і Ольги Гаврилюк, підкреслені відмінно підібраними костюмами від Валентини Плавун. Особлива «родзинка» концерту - відеопроекція, створена Олексієм Рабін і Андрієм горобини.

Тривалість вистави-концерту - 1 година 20 хвилин. Постановка йде без антракту.

Вікові обмеження - 14+

Глядачі молодше вказаного віку, на заходи не допускаються

Вхід в зал для глядачів після початку заходу заборонений.

Актори