Коли я думаю про Німеччину вночі
Чому варто піти на фільм "Коли я думаю про Німеччину вночі"?
1. Дізнатися імена п'яти родоначальників електронної музики.
2. З перших вуст почути, що спонукало Рікардо Віллалобоса, Романа Флюгеля, Sonja Moonear, Ata і Move D розвиватися в напрямку техно.
3. Відчути себе на одній хвилі з автором фільму.
У кінотеатрі «Україна» відбудеться показ нового документального фільму «Коли я думаю про Німеччину вночі».
Його автор Ромуальд Кармакар розповідає про п'ятірку піонерів в жанрі електронної музики. Це музиканти, чия робота перетворилася в щось більше і стала сенсом життя.
Перші хвилини фільму демонструють нам світ консолей і підсилювачів, кабелів і клавіатур. Музичне обладнання утворює своєрідний натюрморт, що заповнює студію Рікардо Вілалобоса.
Ви дізнаєтеся, чому - Німеччина. І які емоції наповнюють душу, коли граєш сет в Парижі, тільки що пережив атаку на редакцію газети Charlie Hebdo. Техно, чому саме цей напрямок?
У Ромуальда Кармакара немає мети представити глядачеві добре скроєний історичний огляд. Його герої говорять від свого імені. Їм є про що розповісти: 25 років - не жарт. За цей час техно стало чимось більш складним, ніж просто музика. А Рікардо Віллалобос, Роман Флюгель, Sonja Moonear, Ata і Move D перетворилися в заслужених представників жанру. Вони обов'язково розкажуть, чому вибрали техно і як відвойовували своє місце під сонцем на тлі клубної сцени.