Кольори

20.03 - 20.03 Подiй: 1
Театр Золоті Ворота Київ, вул. Шовковична, 7А
Відгуків немає
від 180 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 180 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «Кольори»?

1. Побачити постановку, яка збирає овації по всій країні.
2. Спробувати розібратися в такому складному понятті як «душа».
3. Пережити яскраву палітру глибоких переживань.

«Кольори» - це знаменита постановка театру «Золоті Ворота», яка підкорила публіку багатьох фестивалів.

Побувавши в Херсоні, Тернополі, Мукачево та інших містах України, акторів зустрічав теплий прийом і бурхливі овації. Ще не бачили виставу «Кольори»? Настав той самий час!

Що є душа? На думку автора, Павла Ар'є, це - дитина. І вона шукає тепла, розуміння. Її потрібно слухати і захищати. Адже душа не впорається зі Смертю і не зможе змагатися з Життям. А хто ж її підтримає?

Є одне місце, де душа знову і знову стає дитиною, - рідний дім. А як щодо рідної країни? Це дім? У виставі змішаються кольори, що відображають відтінки темпераменту, жіночі характери. Розвиток від юності до старості - все це в «Кольорах».

Режисер - Влада Бєлозоренко. Ролі виконують: Віталіна Біблів, Катерина Вішнєва, Валерія Брянська, Анна Глухенька, Інна Скоріна-Калаба, Анастасія Салата, Лілія Цвелікова.

Чекаємо на вас!

Актори

Схожі події

Спляча красуня 22 лютого 18:30, Сб Спляча красуня Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Спляча красуня Вже не хочу 22 лютого Спляча красуня Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день 14 березня 19:00, Сб Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Вже не хочу 14 березня Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Український театр Придбати Бал на честь короля 23 лютого 16:00, Нд Бал на честь короля Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. Бал на честь короля Вже не хочу 23 лютого Бал на честь короля Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Біла акація 05 березня 18:30, Чт Біла акація Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. Біла акація Вже не хочу 05 березня Біла акація Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати