Святослав Кондратів. Всеукраїнський тур

Про події

Чому варто піти на концерт Святослава Кондратіва?

1. Насолодитися інструментальною музикою
2. Почути віртуозну гру скрипаля, який виступав у різних куточках світу
3. Провести вечір із друзями

Познайомитися зі скрипалем Святославом Кондратівим і його авторським проектом #СвітОчимаСкрипаля вже мали можливість шанувальники сучасної скрипки в Чернівцях, Івано-Франківську, Львові, Луцьку, Рівному, Червонограді, Тернополі та Вінниці. Своїми враженнями вони ділилися на офіційній сторінці Святослава Кондратіва в фейсбуці:

- Дякуємо за "бомбезний" концерт у Тернополі, за емоції, що пробуджують до життя! Творчого натхнення Вам і багато Нових творів! (Оксана, Тернопіль)

- Дякуємо ... музика лікувально-чарівна ... Ви надзвичайно талановитий! (Людмила Шиманська, Вінниця)

- Дуже позитивний концерт! Дякуємо за чудову атмосферу і прекрасну музику! До зустрічі у Луцьку! (Тома Галак, Луцьк)

- Дякую за чудовий вечір! Музика, атмосфера, а такоже сам Святослав - це Неймовірно! Талановита людина, я в захваті від Вашої музики! Скрипка у Ваших руках, немов юна дівчина в руках справжнього Чоловіка, оживає та грає по-різному! Дякую вашій команді та музикантам, які Вас супроводжували. З нетерпінням будемо чекати Вас знову в Івано-Франківську! (Ірина Володімрівна, Івано-Франківськ)

Після успішних концертів по Західній і Центральній Україні, в рамках свого першого Всеукраїнського концертного туру і в підтримку виходу свого першого альбому, Маестро відправляється далі!

Насолодитися чудовою інструментальною музикою у виконанні Святослава Кондратіва і його команди зможуть в Кременчуці, Полтаві, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Мелітополі, Миколаєві, Херсоні, Кропивницькому і Черкасах.

Саме зі Святославом Кондратівим і його музикою ви подорожували дивовижними фіордами Норвегії, величними дюнами Сахари, чарівною Венецією і прохолодною Балтикою.

Музичні відео, які знімає скрипаль в різних куточках світу мають велику популярність у користувачів інтернету і за лічені дні набирають сотні тисяч переглядів, відміток «подобається», репостів і коментарів:

- Неймовiрно гарна музика! Зачарована, захоплююсь! Хай всесвiтньо вiдомi зали вiтають Вас стоячи! Тiльки УСПIХУ Вам, Святославе! (Валентина Литвиненко, Керч)

- Святослав! Нам треба догнати та перегнати Янні! Зробіть цю роботу, вона важка, але нехай Вам поможет Господь. (Любов Муравська)

- Марокко, Венеція, прекрасні пейзажі, скрипка, божественна музика, віртуозна гра, все чудово, все шикарно !!!!! До мурашок !!!! Слухати можна нескінченно !!!! БРАВО, СВЯТОСЛАВ, СПАСИБІ ЗА ЕМОЦІЇ !!!!!!! ВИ - ГЕНІЙ !!!! ВИ - Талант !!!!! (Анжеліка Ненова, Одеса)

- Наш Паганіні, браво! (Ірена Герцаніч, Ужгород)

- Це прекрасно!!!! Ніколи не любила скрипку ... Ви змусили мене подивитися і почути її зовсім по-іншому! Я в захваті!!! Щиро вдячна !!!! (Тетяна Сахно, Бориспіль)

- Надзвичайно гарна музика !!! Чарівна ... Чуттєва ... Святослав, підкажіть, будь ласка, коли і де відбудеться наступний Ваш концерт? (Інна Соручан, Одеса)

- Скріпулічка звучить обалдєнно. Лягли на душу. Спасибі. (Сергій Симоненко, Кривий Ріг)

- Подобається, це слабо сказано. Ця музика зачаровує і окрилює одночасно ... Божественно, і відеоряд обалденний !!! Дякую за доставлене задоволення! (Ірина Бондаренко, Маріуполь)

Скрипка Святослава Кондратіва разом з Маестро побувала майже на всіх континентах земної кулі. Саме тому музика, яку створює і виконує скрипаль, така різнопланова і яскрава.

Музичний досвід Святослава настільки великий і різноманітний, що дозволяє йому в своїй творчості поєднувати будь-які жанри, міксувати безсмертну класику з сучасними стилями і напрямками.

Святослав Кондратів є випускником одних з найсильніших академічних скрипкових шкіл України - спеціалізованої музичної школи ім. С. Крушельницької та Національної музичної Академії ім. М. Лисенка. Щодня прогулюючись загадковими і старовинними вулицями Львова, в якому народився і виріс Святослав, він вбирав їх вишуканість і красу, яка тепер звучить у всіх його композиціях. Потім був Київ і багаторічна робота в багатьох цікавих проектах. Він очолював музичну групу, яка підтримувала українську олімпійську збірну в Пекіні на ХХІХ Олімпійських іграх. Разом з етно-проектом об'їздив всю Америку і Канаду. Його запрошують на шоу «Голос Країни», де його скрипка допомагає завойовувати глядацькі симпатії кращим вокалістам проекту. У супроводі симфонічного оркестру його композиції звучать на найбільших сценах українських міст, з ним разом кияни і гості столиці зустрічали Новий 2017 на Головній ялинці країни на Софіївській площі в Києві.

Святослава Кондратіва називають українським Девідом Гарреттом за його віртуозну гру на скрипці (Девід Гарретт - відомий німецький скрипаль), і українським Янні за його музику і оркестр, який створив Святослав (Хрісомалліс Янні - засновник відомого в світі оркестру інструментальної музики Yanni)

«Дорогі мої шанувальники! Зустріч з вами для мене хвилююча радість і велика відповідальність, - каже Святослав Кондратів. - Ми щодня багато і наполегливо працюємо, щоб створити для вас одну з кращих і найцікавіших програм за участю її величності Скрипки! Це дуже непросто і вимагає величезної праці. Але я вірю в свою команду і вірю в вас, мої дорогі шанувальники! Ви гідні кращого!

Приходьте всі, хто любить скрипку, і хто буде на такому концерті вперше. Програма концерту буде складатися з різноманітних композицій, тому цікаво буде всім! Беріть з собою друзів, і ми разом будемо подорожувати безкрайніх світом. Я буду розповідати вам про нього разом зі своєю скрипкою, тому що саме так і називається моя нова програма - «Світ очима скрипаля».

Зустрічайте весну разом з Святославом Кондратівим. Його божевільна енергетика і харизма створять незабутній настрій, яке вам захочеться переживати ще і ще. А легка і водночас глибока музика змусить мріяти і вірити, що всі мрії здійсняться, бо в цьому вас переконуватиме Маестро - скрипаль Святослав Кондратів!

Перелік подій