24-pay-mark Created with Sketch.

Король Дроздобород

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Опера на 2 дії

Тривалість вистави – 1 год 45 хв

Нова опера «Король Дроздобород», створена для нашого театру чудовим київським композитором Юрієм Шевченком, подарує глядачам незабутні емоції.

Сюжет казки відомий: норовлива донька короля, відмовляючи всім нареченим і ображаючи їх, врешті, в супереч її волі, була видана батьком за жебрака. Це повчальна і весела історія про те, як завдяки коханню вередлива королівна, перетворюється на чарівну люблячу дівчину.

«Король Дроздобород» – унікальна опера, що виконується напрочуд красивою українською мовою, створена за законами сучасного глядацького сприйняття. Чудова музика Юрія Шевченка запам’ятається аріями-хітами, впізнаваними лейтмотивами, хорами, ансамблями, дуетами і навіть оперним репом. Видовищна і феєрично-театральна, ця вистава захоплює неповторним сценічним драйвом, буйними барвами декорацій і фантазійних костюмів, що переносять глядача до казкової країни.

Головний адресат вистави – діти, які вперше знайомляться із оперою. Однак велике задоволення вона подарує і їхнім батькам. Наприкінці всі, поза сумнівом, із задоволенням наспівуватимуть «Дроздобород», чи «Чудасія» і ще довго перебуватимуть під враженням справжньої казки – веселої, дотепної і дуже доброї.

Вистава удостоєна премії «Київська пектораль» та Всеукраїнського фестивалю-премії ГРА у номінаціїї «найкраща вистава для дітей» 2018 р., премії «за краще музичне оформлення» на ІІІ Київському міжнародному фестивалі «pUp.pet», а композитор Юрій Шевченко отримав за цю оперу премію імені Віктора Косенка (2019).

Перелік подій