Міжнародний турнір з художньої гімнастики "Кубок Дерюгіної"

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на змагання з художньої гімнастики "Кубок Дерюгіної"?

1. Свято краси, грації та жіночності.
2. Видовищні змагання найвідоміших гімнасток світового рівня.
3. Народження нової плеяди зірок художньої гімнастики.

«Кубок Дерюгіної» збере в Україні гімнасток з-понад 30 країн світу.

Починаючи з 1992-го року, світ художньої гімнастики звик приїжджати до Києва аби зустріти весну. В 24-й раз українська столиця стане центром яскравого видовища за участю найкращих гімнасток світу, які у період з 14 по 17 березня змагатимуться за престижні нагороди етапу світової серії Гран-Прі. Молодші представниці цього виду спорту боротимуться за медалі міжнародного турніру «Кубок Дерюгіної«, який має офіційний статус змагань, що проходять під егідою Міжнародної федерації гімнастики. Заключний день спортивного заходу, а саме 18 березня, стане зірковим часом для підростаючого покоління української гімнастики, де дівчатка зі всієї країни виходитимуть на килим «Палацу спорту», аби показати свою майстерність та позмагатися за медалі знакового турніру.

Цього року у програмі «Гран-Прі» вперше змагатимуться команди у групових вправах, які раніше, нагадуємо, виступали лише у рамках міжнародного турніру. Очікується участь збірних, яких сміливо можна назвати світовими лідерами. Деякі з них вперше покажуть свої, можливо, олімпійські програми. Нагадаємо, що вправи з 5 м’ячами та 4 булавами та 3 обручами будуть обов’язковими на майбутній Олімпіаді в Токіо — 2020.

Вже традиційно в індивідуальній першості етапу серії «Гран-Прі» змагатимуться лідери світового рейтингу, серед них і українка Влада Нікольченко, яка на минулому чемпіонаті світу у Софії, Болгарія, зупинилася за крок до п’єдисталу, посівши четверте місце. Цього року, коли боротьба йтиме за ліцензії на Олімпійські ігри, представниці своїх країн показуватимуть свої найсильніші виступи, тому боротьба за першість обіцяє бути напруженою та не менш цікавою.

Гімнастки-юніори виступатимуть як в індивідуальній першості, так і в групових вправах. Програма спортсменок молодшого віку така насичена через майбутній Чемпіонат світу серед юніорів, який пройде вперше в історії у липні цього року.

Слід звернути увагу і нагадати про яскраву церемонію відкриття, якою організатори заходу порадують усіх присутніх у суботу, 16-го березня. У цей день легенда української гімнастики Альбіна Миколаївна Дерюгіна відзначатиме свій день народження. А наступного дня о 18:00 розпочнеться феєричний парад закриття та гала-концерт, де разом з гімнастками виступатимуть зірки українського шоу-бізнесу.

Програма турніру

15 березня:

10:00-18:00
- змагання серед Juniors в індивідуальних і групових вправах;
- змагання за програмою FIG серед Seniors в індивідуальних виступах;
- церемонія нагородження.

16 березня:

10:00-21:00
- фінальні змагання серед Juniors і Seniors (4 види)
- змагання Juniors в групових вправах;
- церемонія нагородження;
- Grand Prix змагання у багатоборстві серед Seniors в групових та індивідуальних вправах;
- церемонія нагородження - багатоборство.
О 14.30 Урочиста церемонія відкриття Кубка Дерюгіної.

17 березня:

11:00-20:00
- фінальні змагання Juniors в групових вправах;
- Grand Prix фінальні змагання в групових вправах і індивідуальних;
- Церемонія нагородження Grand Prix.
В 18.00 - Гала-концерт за участю зірок художньої гімнастики і спеціальної гості - NK Насті Каменських.

Перелік подій