24-pay-mark Created with Sketch.

Купання в Звуках Гонгів

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт-медитацію "Купання в Звуках Гонгів" з Аліцією і Річардом Ейлякас?

1. Їх музика глибоко проникає в свідомість і приносить заспокоєння. Дивовижні інструменти, зібрані з різних куточків нашої планети, створюють під час концерту цілющу звукову ауру.
2. Купання в звуках гонгу - це оздоровлення людини на всіх рівнях буття: фізичному, психічному, енергетичному.
3. На концертах Алісії і Річарда люди відчувають легкість і оновлення, насолоджуючись музикою і перебуваючи в єдності і гармонії зі світом.

Вперше в Україні легендарні гонг-майстри Аліція і Річард Ейліякас (Литва) з концертами-медитаціями!

Весь світ складається із звукових вібрацій, а потрапляння їх в резонанс зцілює і творить гармонію.

Концерти проходять в незвичайному для слухача форматі - форматі медитації: глибокому душевному і тілесному розслабленні.

Потужні Гонги, гімалайські і кристальні співаючі чаші, флейти, вібраційний піфагорійський монохорд створюють неповторний музичний потік, це звучання, яке ніколи не повториться - так можна описати музику на концерті Купання в звуках гонгів. Їх концерти - це новий досвід знайомства з Собою. Потужні вібрації проходять крізь тіло, очищуючи і наповнюючи новими силами.

Концерт-медитація - це завжди робота зі свідомістю, очищення енергетичного поля, а також ментальних програм і обумовленостями. У сильному резонансному полі гонгів наші наміри і думки знаходять особливу силу.

Відкрийте величезну трансформаційну силу в собі, яка зцілить і надихне!

Перелік подій