24-pay-mark Created with Sketch.

Kyiv Modern Ballet. Довгий різдвяний обід. Жінки у ре мінор

-
Відгуків немає
від 0 ₴
від 0 ₴
Обрати подію

Kyiv Modern-Ballet Theatre. Довгий різдвяний обід. Жінки у ре мінорі. Раду Поклітару в Києві!

На сцені МЦКМ Жовтневий палац вистави «Довгий різдвяний обід» та «Жінки у ре мінорі» від Раду Поклітару та Kyiv Modern-Ballet Theatre.

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ «ДОВГИЙ РІЗДВЯНИЙ ОБІД» ТА «ЖІНКИ У РЕ МІНОРІ»?

  1. Чудове поєднання класичної музики та сучасної хореографії.
  2. Глибокі почуття і переживання, що нікого не залишать байдужими.
  3. Професійне виконання від одного з кращих українських колективів.
  4. Знайти нові інтерпретації сенсу буття.

«ДОВГИЙ РІЗДВЯНИЙ ОБІД» ТА «ЖІНКИ У РЕ МІНОРІ» У КИЄВІ

Запрошуємо вас відвідати постановки провідного балетмейстера країни Раду Поклітару «Довгий різдвяний обід» та «Жінки у ре мінорі» на сцені МЦКМ Жовтневий палац. На гостей чекають не просто танцювальні вистави, а історії, які оживають на сцені.

БАЛЕТИ «ДОВГИЙ РІЗДВЯНИЙ ОБІД» ТА «ЖІНКИ У РЕ МІНОРІ» У ВИКОНАННІ KYIV MODERN-BALLET THEATRE

«Довгий різдвяний обід» – це балет-роздум про швидкоплинність життя, про те, якими суєтними, марними справами ми наповнюємо дорогоцінні хвилини, години, роки нашого існування на землі. Головна сюжетна лінія п'єси оповідає про дев'яносто років із життя родини Байярдів, що пролітають у вигляді різдвяних обідів. Хореографія балету, сподіваємося, зможе, без догматичних повчань, достукатися до серця кожного глядача. І, можливо, змусить замислитися: чим ми відрізняємося від героїв на сцені?

«Жінки у ре мінорі» – балет на одну дію. На постановку балету і написання лібрето Раду Поклітару надихнула музика Баха. Трагічна історія про жіночу дружбу стала лише приводом для розгортання надзвичайно складних багатофігурних композицій та пронизливих дуетних фрагментів.

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА KYIV MODERN-BALLET THEATRE. ДОВГИЙ РІЗДВЯНИЙ ОБІД. ЖІНКИ У РЕ МІНОРІ. РАДУ ПОКЛІТАРУ В КИЄВІ?

Замовляйте квитки на балет «Довгий різдвяний обід» та «Жінки у ре мінорі» Раду Поклітару і Kyiv Modern-Ballet Theatre онлайн на Concert.ua