24-pay-mark Created with Sketch.

KYIV MODERN BALLET. КАРМЕН.TV. РАДУ ПОКЛІТАРУ

-
Відгуків немає
від 0 грн.
від 0 грн.
Обрати подію

Балет «Кармен. TV» в Києві! У Київському театрі опери та балету для дітей та юнацтва відбудеться спектакль неповторного Раду Поклітару «Кармен. TV» у виконанні Kyiv Modern-Ballet.

Чому варто піти на балет Раду Поклітару «Кармен. TV» в Києві?

  1. Насолодитися прекрасним твором сучасного балетного мистецтва.
  2. Черпати безкрає натхнення з роботи геніального Раду Поклітару.
  3. Побуватиув світі, витканому з гармонії модерну і класики.

Балет Раду Поклітару «Кармен. TV» у Києві

Запрошуємо вас до Київського театру опери і балету для дітей та юнацтва на яскраву постановку «Кармен. TV». Творіння неймовірного «генія модерну» Раду Поклітару незмінно збирають аншлаги і захоплюють польотом творчої думки. А майстри танцю Kyiv Modern-Ballet - змушують раз і назавжди полюбити мистецтво балету.

Замовляйте квитки прямо зараз.

Kyiv Modern-Ballet з дивовижною постановкою «Кармен. TV» на сцені Київського театру опери і балету для дітей та юнацтва

Постановка «Кармен. TV» приваблює, перш за все, незвичним поєднанням прогресивних ідей і класики. Розкривається тонкий зв'язок між сучасністю і духом епохи Іспанії XIX століття. Нікого не залишає байдужим сучасна сценографія.

Творчість Раду Поклітару багатогранна і відрізняється сміливим новаторством. Фантазія хореографа захоплює поціновувачів балету в усьому світі.

Балет «Кармен. TV» отримав у 2007 році «Київську пектораль» в номінаціях «Краща робота балетмейстера» і «Краща постановка року».

Де купити квитки на виставу Kyiv Modern-Ballet «Кармен. TV» в Києві?

Оформити електронні квитки на Kyiv Modern-Ballet «Кармен. TV» в Київському театрі опери та балету для дітей та юнацтва ви можете на Concert.ua. Поспішайте зайняти найкращі місця в залі!