24-pay-mark Created with Sketch.

Kyiv Modern Ballet: Прем’єра: Завтра. Вгору по річці

-
Відгуків немає
від 0 грн.
90 хв.
від 0 грн.
Обрати подію

ЧОМУ ВАРТО ПОБАЧИТИ «ЗАВТРА» та «ВГОРУ ПО РІЧЦІ» ВІД KYIV MODERN-BALLET?

  1. Побачити роботи Раду Поклітару та «Київ Модерн-балету» – невичерпних джерел натхнення.
  2. Технічні та витончені рухи танцівників, які вражатимуть і даруватимуть яскраві враження.
  3. Нові постановки колективу, що окрилюють та занурюють в атмосферу ефектного дійства.

KYIV MODERN-BALLET З ВИСТАВАМИ «ВГОРУ ПО РІЧЦІ» ТА «ЗАВТРА» В КИЄВІ

19 березня в Жовтневому палаці відбудеться прем’єра одноактного балету «Завтра» і вистави «Вгору по річці» у виконанні дивовижних артистів Kyiv Modern-Ballet. Як і всі творіння хореографа Раду Поклітару, роботи дихають пристрастю, сповнені вишуканістю та динамізмом. Неможливо пропустити!

ШЕДЕВРИ ХОРЕОГАФА РАДУ ПОКЛІТАРУ НА СЦЕНІ ЖОВТНЕВОГО ПАЛАЦУ

Прем'єра вистави «Завтра» - балет на одну дію, на музику Фридерика Шопена.

«Завтра» – це розповідь про нас, про тих хто живе тут і зараз, творить великі справи, робить відкриття та помилки, любить й ненавидить... Від того, що ми робимо, куди йдемо й що робимо цієї хвилини – ми формуємо наше майбутнє завтра, через день, тиждень, рік. Те, яким буде наше завтра, ми вирішуємо вже сьогодні й заради нього живемо на повну сьогодні.

Відомий «Вгору по річці» - балет на одну дію, на музику Олександра Родіна.

Йти проти течії, та ще й з дитинства, буває настільки важко, що в якийсь момент хочеться купити собі нове життя. Так і зробив головний герой цієї вистави, який народився 70-річним бородатим дідом і живе назад - по-старечому розумний, із зашкарублим тілом, і одночасно по-дитячому безпорадний у всьому, що стосується взаємодії з людьми. Ця вистава - дуже незвичайна розгортка старовинного жанру vanitas, який алегорично представляє марноту суєтних претензій на владу над долею.

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА ВИСТАВИ «ВГОРУ ПО РІЧЦІ» ТА «ЗАВТРА» У КИЄВІ?

Замовити квитки на вистави «ВГОРУ ПО РІЧЦІ» та «ЗАВТРА» ви можете на сайті Concert.ua.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 6 років без надання окремого місця. Та треба зазначити, що вистави театру не розраховані на дитячу авдиторію до 6 років. Дітям від 6 років ми можемо рекомендувати відвідувати подію театру "Маленький принц".
✅ Наші вистави рекомендовані до перегляду з 12 років
⌚ Середня тривалість з антрактом по подіях зазвичай 1,5 год
🛡️ У випадку повітряної тривоги : 1.До початку події: запрошуємо глядачів, що приїхали на подію, до укриття, й чекаємо 40 хв. Якщо повітряна скасована продовжуємо подію. 2. Під час події: подія зупиняється й ми запрошуємо глядачів до укриття й чекаємо 40 хв. Потім по ситуації. Якщо 50% події відбулося, подія вважається такою, що відбулася.

Артисти