24-pay-mark Created with Sketch.

KYIV MODERN BALLET. ВІЙ. РАДУ ПОКЛІТАРУ

від 290 ₴
Обрати подію
Спектакль «Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару» у Києві відбудеться в МЦКМ (Жовтневий палац).

Чому варто піти у театр на виставу «Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару» у Києві?

  1. Значуща подія в культурному житті країни.
  2. Сучасне авторське переосмислення відомого сюжету Миколи Гоголя.
  3. Незабутні враження та лише яскраві спогади для глядача.

Спектакль «Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару» у Києві

Запрошуємо вас на балет «Вій» у постановці видатного хореографа Раду Поклітару. На сцені – знаменитий Kyiv Modern-Ballet Theatre. Творчість колективу – завжди неповторна і смілива, а вистави поєднують у собі унікальні декорації, дивовижні костюми та сучасні візуальні ЗD-ефекти. Музику для балету створив відомий український композитор Олександр Родін.

Гармонійне поєднання класики та новаторства на сцені Жовтневого палацу

Раду Поклітару та Kyiv Modern-Ballet Theatre представляють глибоку притчу про складні випробування душі, про силу духу, людську віру й невір’я. В центрі шалених подій – звичайний студент Фома Брут. На сцені – відчай, внутрішня боротьба, неймовірні пристрасті. Вистава розкаже, як можна розпізнати зло, протистояти Вію та покаже, наскільки інколи складно буває розрізнити сон та реальність. Гоголівські герої у виставі Раду Поклітару зберегли імена, проте сповнилися нової енергії. Творче переосмислення відобразилося і на зміні місця дій та обставин. Тільки не пропустіть! Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару» у Києві?

Обирайте зручні місця в залі та одразу замовляйте квитки на сайті Concert.ua.

Артисти

Схожі події

Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пластична вистава. Косачка 17 березня 18:00, нд Пластична вистава. Косачка Київ, Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) від 250 ₴ Пластична вистава. Косачка Вже не хочу 17 березня Пластична вистава. Косачка Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) Придбати 03 березня 16:00, нд Жизель Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 150 ₴ Вже не хочу 03 березня Жизель Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Жізель. Раду Поклітару 22 березня 18:00, пт Kyiv Modern Ballet. Жізель. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 190 ₴ Kyiv Modern Ballet. Жізель. Раду Поклітару Вже не хочу 22 березня Kyiv Modern Ballet. Жізель. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати