La bonne Anna. Або як зберегти сім'ю

Про події

Театр на Подолі запрошує вас на спектакль "La bonne Anna. Або як зберегти сім'ю". На підмостках малого залу Палацу «Україна». Вибирайте відповідну дату і приходьте!

Коли потрібно підняти настрій, відпочити, розслабитися, кращого засобу, ніж комедія «La bonne Anna» годі й чекати. Чекаємо на вас!

Безглузді випадковості і збіги можуть зруйнувати сім'ю. Так би і сталося, якби не служниця Анна - вона вміло жонглювала проблемами і зуміла запобігти конфлікту.

Як спритно вона це робить!

Хочеться дивитися і насолоджуватися - і так всі 2 години і 20 хв. з антрактом. Весь цей час розторопна і кмітлива Анна з легкістю, розкурюючи сигарети, захищає сім'ю від, здається, неминучого краху. А чоловік і дружина метушаться, ніби маленькі діти, яким так і не пощастило подорослішати.

Смішні й безглузді ситуації, кумедні діалоги - все це типова комедія положень від класика в жанрі французьких бульварних п'єс Марка Камолетті. Цікаво і весело буде точно, адже постановкою займається з.а. України Ігор Славінський. Його почуття гумору допомогло зробити спектакль жвавим і позитивним. У постановці також брали участь Софія Людвиченко і Тетяна Антонова.

• Художник-постановник - Марія Погребняк

• Художник по костюмах - Ніна Руденко

• Музичне оформлення - Володимир Борисов

Немає часу на осінню депресію! Час швидше замовляти квитки, брати з собою друзів - і вперед на комедію «La bonne Anna. Або як зберегти сім'ю»!

Перелік подій