La bonne Anna. Або як зберегти сім'ю

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Театр на Подолі запрошує вас на спектакль "La bonne Anna. Або як зберегти сім'ю". На підмостках малого залу Палацу «Україна». Вибирайте відповідну дату і приходьте!

Коли потрібно підняти настрій, відпочити, розслабитися, кращого засобу, ніж комедія «La bonne Anna» годі й чекати. Чекаємо на вас!

Безглузді випадковості і збіги можуть зруйнувати сім'ю. Так би і сталося, якби не служниця Анна - вона вміло жонглювала проблемами і зуміла запобігти конфлікту.

Як спритно вона це робить!

Хочеться дивитися і насолоджуватися - і так всі 2 години і 20 хв. з антрактом. Весь цей час розторопна і кмітлива Анна з легкістю, розкурюючи сигарети, захищає сім'ю від, здається, неминучого краху. А чоловік і дружина метушаться, ніби маленькі діти, яким так і не пощастило подорослішати.

Смішні й безглузді ситуації, кумедні діалоги - все це типова комедія положень від класика в жанрі французьких бульварних п'єс Марка Камолетті. Цікаво і весело буде точно, адже постановкою займається з.а. України Ігор Славінський. Його почуття гумору допомогло зробити спектакль жвавим і позитивним. У постановці також брали участь Софія Людвиченко і Тетяна Антонова.

• Художник-постановник - Марія Погребняк

• Художник по костюмах - Ніна Руденко

• Музичне оформлення - Володимир Борисов

Немає часу на осінню депресію! Час швидше замовляти квитки, брати з собою друзів - і вперед на комедію «La bonne Anna. Або як зберегти сім'ю»!

Перелік подій