Lady Opera

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт Lady Opera?

1. Почути голоси, що підкорили глядачів La Scala і Arena di Verona.
2. Насолодитися шедеврами світової опери й оцінити яскраву прем'єру.
3. Оцінити на лише музику, а й найсучасніші візуальні ефекти та графіку.

Грандіозному міжнародному проекту Lady Opera, який здобув прихильність тисяч меломанів в Україні та за кордоном, виповнюється 5 років!

На запрошення його засновниці, головної виконавиці та продюсера - відомої оперної співачки, народної артистки України Ольги Чубаревої - разом із Lady Opera виступатимуть імениті гості з Італії: Lorenzo Decaro та Oreste Cosimo - блискучі тенори, задіяні у найвеличніших оперних постановках. У виконанні цього сузір’я артистів звучатимуть як класичні арії, так і шедеври із золотого фонду світової естради і classic crossover, як добре знані композиції, так і несподівані прем’єри.

Відомим оркестром та хором ЗСУ на чолі з Дмитром Антонюком керуватиме справжня музична легенда Італії - диригент Giorgio Croci. За роки своєї кар’єри Джорджо виступав у найкращих залах Європи та США, у його доробку - співпраця з такими зірками першої величини, як Чечілія Бартолі, Роберто Аланья, Анджела Георгіу, Марія Гулегіна та ін.

Добре знаний в Україні та за її межами балет А-6 - постійні учасники проекту Lady Opera - продемонструють феєричні танцювальні номери, а креативна дизайнерська команда вразить публіку найсучаснішими візуальними ефектами та графікою.

Протягом п’яти років проект Lady Opera збирає прихильників музичного мистецтва - живого і справжнього, вишуканого та стильного. Мистецтва, що об’єднує країни і вводить Україну у європейський культурний простір. Мистецтва, що зачаровує і підкоряє, дивує та зворшує - і нікого не залишає байдужим.

Перелік подій