24-pay-mark Created with Sketch.

Lara Fabian

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Неповторна Лара Фабіан в Києві: 19 и 20 жовтня у Палаці Україна!

Чому варто піти на концерт Лари Фабіан?

1. Почути незрівнянний голос у 4 октави.
2. Насолодитися виступом співачки світового масштабу.
3. Стати частиною яскравої музичної події.

Концерт Лари Фабіан в Києві – безцінний подарунок співачки відданим шанувальникам

19 та 20 жовтня у Палаці Україна відбудуться два великі концерти зірки світового рівня Лари Фабіан. Символ чарівності й жіночності, володарка проникливого вокалу Lara Fabian наповнить ваше життя дивовижними фарбами й душевним теплом. Подаруйте собі й дорогій людині кращій вечір осені!

Виступи зворушливої співачки завжди збирають в Україні аншлаги. Кожна зустріч – нові враження й позитивні емоції. Не стане винятком і концерт Лари Фабіан 2019. Поспішайте замовити квитки на Lara Fabian, що вже розлітаються у різні кінці країни.

Співачка Лара Фабіан у Києві: світове турне «50»

Lara Fabian їде до Києва з унікальними концертами в рамках великого турне на честь свого 50-річчя та 25-річчя творчої кар’єри. Палац Україна вже чекає на шанувальників талановитої артистки. Зручні крісла зали, потужний звук та харизма Лари забезпечать незабутній культурний відпочинок.

До програми концерту увійдуть пісні з нового альбому Papillon та всесвітньо відомі хіти, що співачка виконує англійською, іспанською, італійською, французькою мовами. Серед них – Je T’aime, Adagio, Caruso, Aime та багато інших відомих композицій.

Шоу, що увійдуть до турне «50», будуть сповнені чарівною музикою та розкриють цікаві факти з творчої історії Лари Фабіан. Ювілейний тур охопить багато міст і країн – Сполучені Штати Америки, Грецію, Білорусь, Францію. Обов’язково відвідайте виступ співачки у Києві!

За свою музичну кар’єру Lara Fabian продала понад 20 мільйонів своїх дисків. Її пісні роблять щасливими мільйони людей.

Замовити і купити квитки на концерт Лари Фабіан можна на сайті concert.ua або в наших квиткових касах. Кращі місця чекають на вас!

Тривалість концерту 120 хв з антрактом

Перелік подій