13.03 - 14.03 Подiй: 2
від 1700 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто відвідати концерт Lara Fabian?

1. Абсолютно нова програма!
2. Зустріч з кумиром декількох поколінь!
3. Один з найбільш зворушливих вечорів року!

Незрівнянна Лара Фабіан в Одесі!

Витончена жінка з неймовірно сильним голосом, яка вже протягом більше двох десятків років підкорює серця мільйонів людей по всьому світу, в середині березня відвідає одеську землю. Йдеться про чудову Лару Фабіан, заплановано два концерти спеціально для одеситів і гостей південного мегаполісу. Виступить Lara Fabian в театрі Опери та балету, Одеса квитки може почати резервувати вже зараз. Незважаючи на те, що співачка дасть пару перформансів, пропусків на всіх бажаючих може не вистачити, адже побачити зворушливу виконавицю, яка виступає з надзвичайно душевними піснями, мріє дуже багато бажаючих фанатів. Тому варто поквапитися, щоб не пропустити грандіозну подію прийдешньої весни.

Будучи бельгійкою за походженням, маючи канадське громадянство і уособлюючи собою француженку станом душі, Лара Фабіан є справжньою поетесою з голосом, з огляду на те, що всі тексти для своїх пісень красуня створює самостійно. Відома на весь світ як та, яка краще за всіх співає про справжню любов, Лара за роки своєї творчої діяльності створила десятки хітів, незмінно присвячених високому почуттю, що дає крила. Пісні, які колись підірвали кращі чарти, залишаються популярними і досі через дивовижно глибокі тексти з красивою подачею і елегантним мелодійним обрамленням.

Кілька років тому артистка взяла паузу в кар'єрі, але тільки для того, щоб повернутися з новими силами і свіжої програмою. Плануючи масштабний концертний тур, пов'язаний з двома знаменними датами - власним 50 - річним ювілеєм, а також 25-років кар'єри - вона представить знамениті композиції. Що стали культовими, сингли вокалістки на французькій, англійській мовах, неодмінно порадують фанів. Кілька нових аудиодорожек будуть приємним сюрпризом для численних шанувальників, які вже сьогодні прагнуть дістати заповітні квиточки на найочікуванішу подію цього року.

Перелік подій

Lara Fabian

13 березня 2020 19:00

Одеса, Одеський театр Опери та Балету

Перейти до опису
від 1900 грн.

Lara Fabian

14 березня 2020 19:00

Одеса, Одеський театр Опери та Балету

Перейти до опису
від 1700 грн.