13.03 - 14.03 Подiй: 2
від 1700 грн.
Обрати подію

Про події

Lara Fabian 13 – 14 березня 2020 року в Одесі!

Чому варто відвідати концерт Lara Fabian?

1. Абсолютно нова програма!
2. Зустріч з кумиром декількох поколінь!
3. Один з найбільш зворушливих вечорів року!

Незрівнянна Лара Фабіан з концертом в Одесі

Витончена жінка з неймовірно сильним голосом, яка вже протягом більше двох десятків років підкорює серця мільйонів людей по всьому світу, в середині березня відвідає одеську землю. Йдеться про чудову Лару Фабіан, заплановано два концерти спеціально для одеситів і гостей південного мегаполісу. Виступить Lara Fabian у театрі Опери та балету. Радимо почати резервувати квитки вже зараз.

Бельгійка за походженням, з канадським громадянством і француженка за станом душі, Лара Фабіан є справжньою поетесою з голосом.Всі тексти для своїх пісень виконавиця створює самостійно. Відома на весь світ як та, яка найкраще за всіх співає про справжню любов, Лара за роки своєї творчої діяльності створила десятки хітів, незмінно присвячених високому почуттю, що дає крила. Пісні, які колись підірвали чарти, залишаються популярними й досі через дивовижну глибину текстів з красивою подачею й елегантним мелодійним обрамленням.

Lara Fabian на сцені Одеського Академічного театру Опери та Балету

Декілька років тому артистка взяла паузу в кар'єрі, але тільки для того, щоб повернутися з новими силами та новою програмою. Масштабний концертний тур пов'язаний з двома датами – власним 50-річним ювілеєм, а також 25-років кар'єри – вона представить відомі композиції, що стали культовими. Сингли вокалістки на французькій, англійській мовах, неодмінно порадують фанів. Кілька нових треків стануть приємним сюрпризом для численних шанувальників, які вже сьогодні прагнуть дістати заповітні квиточки на найочікуванішу подія року.

Де купити найкращі квитки на концерт Lara Fabian в Одесі?

Поспішайте вибрати найкращі квитки на концерт Лари Фабіан в Одесі. Оформіть замовлення онлайн на сайті Concert.ua або придбайте в наших квиткових офісах.

Перелік подій

Lara Fabian

13 березня 2020 19:00

Одеса, Одеський театр Опери та Балету

Перейти до опису
від 1900 грн.

Lara Fabian

14 березня 2020 19:00

Одеса, Одеський театр Опери та Балету

Перейти до опису
від 1700 грн.