24-pay-mark Created with Sketch.

LAURA MARTI. SHINE

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

чому варто піти на концерт LAURA MARTI?

1. LAURA MARTI представляє концертну програму на підтримку нового альбому SHINE.
2. У концерті задіяні всі технологічні можливості нового театру на Подолі (проекції, голографічні ефекти і ін.)
3. Візуальний контент концерту розроблений в партнерстві з компаніями Feyeria і Magic Innovations.

25 і 26 квітня українська джазова співачка LAURA MARTI запрошує стати частиною концертного шоу SHINE. Разом з технічними командами Feyeria і Magic-Innovations LAURA MARTI створила унікальне аудіо-візуальне шоу, в якому кожна авторська композиція - маленьке диво. Це більше ніж концерт!

Працюючи над проектом SHINE головною ідеєю було показати і нагадати, що в кожному з нас є особливе сяйво, яке робить нас щасливими незважаючи ні на що. Два виступи з нагоди виходу нового альбому пройдуть в сучасному і унікальному Театрі на Подолі. У концертах візьмуть участь відомі джазові та класичні музиканти.

Прем'єрні концерти шоу SHINE пройшли з аншлагами в Театрі на Подолі на початку лютого. 25 і 26 квітня команда LAURA MATRI вирішила провести ще два концерти. "Для мене важливо, щоб після прослуховування моєї пісні людина замислювався над своїм життям і якщо зараз щось не так, бачила те ж світло, вихід, вірила в себе" (LAURA MARTI).

LAURA MARTI працює не перетині стилів: джаз, поп, рок, етно, електроніка. Її закоханість в бразильську та джазову музику, вірменське коріння, українське серце утворюють "смачний" мікс у виконанні своєї авторської музики. Співачка має свій особливий тонкий стиль і виразно-оксамитовий тембр голосу, який завжди можна впізнати.

Журнал ELLE Ukraine назвав LAURA MARTI "Кращою співачкою 2017 року». У 2018 році LAURA MARTI на головній сцені Leopolis Jazz Fest мала честь виступити зі шведською джазової зіркою Lars Danielsson.

LAURA MARTI співпрацює з відомими джазовими музикантами: Misha Tsiganov, Hans Peter Salentin, Vadim Neselovskyi, Michael Borstlap та ін. У 2018 році разом з брендом OSTEL створила оригінальну капсульну колекцію "JAZZ FACES - '18".

Перелік подій