Laura Marti. Shine

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт Laura Marti "Shine"?

1. LAURA MARTI презентує нову концертну программу в підтримку нового альбому
2. В концерті задіяні всі технологічні можливості театру на Подолі (проекції, голограми та ін.)
3. Візуальний контент концерту розроблений в партнерстві з компанією Magic Innovation

8 та 9 лютого українська джазова співачка LAURA MARTI запрошує стати частиною концертного шоу SHINE. Разом з командою Magic-Innovations LAURA MARTI розробила інноваційне музичне шоу, де кожна композиція - маленьке диво. Це більше ніж концерт!

Працюючи над проектом SHINE головною ідеєю було показати та нагадати, що в кожному з нас є особливе сяйво, яке робить нас щасливими попри все.

Два виступи з нагоди виходу нової платівки пройдуть у сучасному та унікальному Театрі на Подолі. У концертах візьмуть участь відомі джазові та класичні музиканти.

"Для мене важливо, щоб після прослуховування моєї пісні людина замислювалась над своїм життям і якщо зараз щось негаразд, бачила те саме світло, вихід, вірила в себе" (LAURA MARTI).

LAURA MARTI працює не перетині стилів: джаз, поп, рок, етно, електроніка. Її закоханість у бразильську та джазову музику, вірменське коріння, українське серце утворюють "смачний" мікс у виконанні своєї авторської музики. Співачка має свій особливий тонкий стиль та виразно-бархатистий тембр голосу, який завжди можна впізнати.

Журнал ELLE Ukraine назвав LAURA MARTI "Кращою співачкою 2017 року". У 2018 році LAURA MARTI на головній сцені Leopolis Jazz Fest мала честь виступити зі шведською джазовою зіркою Lars Danielsson.

LAURA MARTI співпрацює з вiдомими джазовими музикантами: Misha Tsiganov, Hans Peter Salentin, Vadim Neselovskyi, Michael Borstlap та ін.
У 2018 роцi разом з брендом OSTEL створила оригінальну капсульну колекцію "JAZZ FACES - '18".


Перелік подій