24-pay-mark Created with Sketch.

Лондонський королівський балет: Лебедине Озеро

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на "Лебедине Озеро" Лондонського королівського балету?

1. Неперевершена майстерність The Royal Opera House.
2. Класика, яка ніколи не втратить актуальності.
3. Насолодитися прекрасною музикою і відточеними рухами артистів.

У кінотеатрі Україна відбудеться важливе події, як для любителів балету, так і для цінителів незвичайного кіно. Симбіоз вистави і документалістики - "Лебедине Озеро" від Лондонського королівського балету. Якщо ви не були жодного разу на подібних показах, то прийшов час познайомитися з цим цікавим явищем.

А якщо вже бували, то вас переконувати не потрібно. "Лебедине озеро", починаючи з далекого 1934 року народження, займає особливе місце в творчості Королівського балету. Цей сезон дасть нове життя традиційної версії. Для цього був запрошений Ліам Скарлетт, який привнесе додаткову хореографію. Артист залишається вірним текстам Іванова і Петіпа, однак переосмислює в цілому постановку улюбленого класичного балету разом з найталановитішим дизайнером Джоном Макфарленом.

Сюжет знайомий багатьом. Принц Зігфрід під час полювання зустрічає прекрасну зграю лебедів. Одна з птахів перетворюється в красуню Одетту. І вражений її чарівністю, принц вже не в може відвести погляд. Однак на Одетте лежить страшне закляття: тільки вночі вона стає людиною. "Лебедине озеро" є першим балетом Петра Чайковського. З огляду на міцно закріпився статус, мабуть, найулюбленішого з класичних балетних постановок, нам складно уявити, що в 1877 році її прем'єра була провальною.

Завдяки редакції Льва Іванова та Петіпа, зробленої в 1895 році, балет увійшов до золотої скарбниці культури. Цей успіх йому принесла не тільки піднесена, витончена музика Чайковського, але і приголомшливий хореографічний контраст між ліричними сценами на березі озера і в королівському палаці. Це буде незабутньо! Чекаємо Вас!

Перелік подій