24-pay-mark Created with Sketch.

Леді Баг та Супер Кіт

-
Відгуків немає
від 100 ₴
від 100 ₴
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «Леді Баг та Супер-Кіт»?

  1. Улюблені супергерої сучасних дітлахів.
  2. Динамічний сюжет та запаморочливі спецефекти.
  3. Нові яскраві враження та гарний настрій для кожного.

захоплива Інтерактивна вистава

Запрошуємо всіх на чудову дитячу виставу «Леді Баг та Супер-Кіт»! Нове інтерактивне шоу, де головними героями є улюблені персонажі мільйонів дітей, створить справжнє свято для юних глядачів та їх батьків.
Поспішайте замовити квитки!

Неймовірні пригоди сміливих супергероїв на сцені

«Леді Баг та Супер-Кіт» – яскрава вистава, під час якої супергероям-підліткам доведеться знов захищати своє місто від злих сил. Адже хитрий Бражник та суперлиходії підготували підступний план із найнебезпечнішими пастками для Квамі. А Леді-Баг та Супер-Котові доведеться знайти злодіїв та відібрати чарівні талісмани.
Надзвичайні пригоди, запальні танці, ефектні костюми, сучасна візуалізація та світлові рішення подарують нові незабутні враження. Приходьте, і ви надовго запам’ятаєте чудову виставу!

Де купити квитки на виставу «Леді Баг та Супер-Кіт»?

Квитки на виставу «Леді Баг та Супер-Кіт» ви можете придбати онлайн на сайті Concert.ua.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 4 років без надання окремого місця
✅ 8+
🛡 У випадку повітряної тривоги зазвичай, якщо вистава ще не почалася, то чекаємо відбій, якщо під час вистави тривога - уходимо на перерву, після відбою продовжуємо, якщо дуже довга тривога, захід переноситься. В такому випадку, по загальноприйнятим правилам, якщо було показано більше ніж 3/4 вистави, то захід вважається таким, що відбувся, якщо менше, то переноситься на іншу дату.