Кавказький театр танцю LEGACY

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на Кавказький театр танцю LEGACY?

1. Спостерігати справжню бурю на сцені.
2. Побачити політ, який кидає виклик гравітації!
3. Насолодитися феєрією артистів, що злітають у повітря з військовою чіткістю і калейдоскопічною геометрією.

5 червня в Жовтневому палаці на вас чекає зустріч з неперевершеним Кавказьким театром танцю LEGACY!

Їхня майстерність вражає і зачаровує! Глядачі та критики, вітчизняні та зарубіжні, гідно оцінили цей колектив. Захоплені відгуки після виступів грузинських артистів кажуть самі за себе. Що цілком виправдано, адже з глядацького залу іноді може здатися, що вони парять у повітрі всупереч законам гравітації.

Танцювальний театр Legacy з Грузії був заснований вихідцями зі славнозвісного Національного ансамблю Сухішвілі. І ось тепер вони підготували нове шоу під назвою The Flying Georgian, з яким і приїдуть підкорювати українську столицю.

Колектив Legacy через танець і музику віртуозно показує глядачам усе багатство культури і давню історію грузинського народу. На вас чекає ідеальне поєднання фольклорних прийомів, вікових традицій і ультрасучасних танцювальних технік. Чіткий поділ масовки і солістів за балетним принципом, постійна зміна ритму, прискорений темп, бездоганно розрахований загальний малюнок танцювальних рухів – усе це принесло театру танцю заслужену широку популярність і славу в усьому світі. 5 червня у вас буде прекрасна можливість переконатися в цьому!

Перелік подій