24-pay-mark Created with Sketch.

Легенда про сніг. Новорічна казка-фантазія від Crazy Bubble Show

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу "Легенда про сніг. Новорічна казка-фантазія від Crazy Bubble Show"?

1. Можна всім класом разом з вчителем прогуляти всі уроки в останній навчальний день чверті.
2. Круте нове шоу мильних бульбашок та лазерних спец-ефектів.
3. Радість і захват, новорічний настрій для дітей та батьків.

ЛЕГЕНДА ПРО сніг новорічна казка-фантазія від Crazy Bubble Show Шоу, підкорило Європу!

Булька і Буль-Булька живуть на планеті мильних бульбашок. Обидві можуть порадувати дітей чудесами і показати їм як легко вони управляються з примхливою і тонкою натурою мильної бульбашки і навіть з безліччю бульбашок, і пузирямі- гігантами.

На жаль, вони ніколи не бачили сніг і не знають, що це таке, але їх друг - юний чарівник допоможе їм і побачити сніг і навіть пограти сніжками з дітьми. Новие костюми і яскраві спецефекти! Сяючі роботи- інопланетяни! Чарівна Фея! Лазерне шоу! Справжній сніг! І, звичайно, вже величезні мильні бульбашки, які полюбляють діти! На вході дітей зустрічають триметрові Дід Мороз і Снігуронька! А якщо тільки захочете, то після шоу обов'язково теж побуваєте в величезній мильній бульбашці! Приходьте до нас на виставу і станьте учасником казки!

Crazy Bubble Show - шоу мильних бульбашок, яке скорило Чехію і Ізраїль, ОАЕ, Південну Корею і Німеччину, Туреччину і Україну!

У виставі беруть участь більше десяти артистів, кожен з яких чудово справляється зі своєю роллю. Інтерактивні ігри з дітьми під час вистави роблять маленьких глядачів повноцінними учасниками подій.

Ілюзії і трюки створюються з використанням сучасних технологій і оснащення: проекційні прилади, відеозображення і світлові системи.

Рекомендовано дітям від 3-х до 12 років.

Вистава триває 70 хвилин без антракту

Дітям до 3-х років вхід на виставу безкоштовний без надання окремого місця, на руках у дорослого

Перелік подій