Легенда про сніг на планеті мильних бульбашок

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Сімейне шоу, яке підкорило Європу.

Легегда про сніг на Планеті мильних бульбашок! Снігова казка-фантазія від Crazy Bubble Show.

Новорічна казка для найменших "Легенда про сніг на планеті мильних бульбашок". Булька і Буль-Булька живуть на планеті мильних бульбашок. Обидві можуть порадувати дітей чудесами і показати їм як легко вони управляються з примхливої і тонкої натурою мильної бульбашки і навіть з безліччю бульбашок, і пузирями-гігантами.

На жаль, вони ніколи не бачили сніг і не знають, що це таке, але їх друг - юний чарівник допоможе їм і побачити сніг, і навіть пограти сніжками з дітьми.

Нові костюми, фокуси і яскраві спецефекти! Сяючі роботи-інопланетяни! Чарівна Фея! Лазерне шоу! Справжній сніг! І, звичайно, величезні мильні бульбашки, вже полюбилися дітьми! На вході дітей зустрічають гігантські Дід Мороз і Снігуронька! А якщо тільки захочете, то після шоу обов'язково теж побуваєте в величезній мильній бульбашці! Приходьте до нас на виставу і станьте учасником казки!

Від авторів: Crazy Bubble Show - шоу мильних бульбашок, яке підкорило Чехію і Ізраїль, ОАЕ, Південну Корею і Німеччину, Туреччину і Україну! У виставі беруть участь більше десяти артистів, кожен з яких чудово справляється зі своєю роллю. Інтерактивні ігри з дітьми під час вистави роблять маленьких глядачів повноцінними учасниками подій. Ілюзії і трюки створюються з використанням сучасних технологій і оснащення: проекційні прилади, відеозображення і світлові системи.

Рекомендовано дітям від 3 років до 12 років.
Вистава триває 70-80 хвилин.

Перелік подій