Лесь Подеревянский. Таинственный Амбал

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Любителі гострого слівця, якісної, чесної і аж ніяк не лицемірної літератури – на вас чекає свято! Вже 21 жовтня Лесь Подерев'янський виступить зі своїм «Таинственным амбалом» в Одесі, 3 листопада відвідає Київ, 11 листопада перекочує в Дніпро і нарешті 7 грудня порадує шанувальників його таланту у Львові.

«Таинственный амбал» - наймолодша «дитина» епатажного письменника, художника і драматурга Леся Подерев'янського. Над книгою він працював кілька років, і вже в січні 2017 вона побачила світ (або світ побачив її?), хоча до цих пір і залишається загадкою.

Звичайно ж, відомий драматург міг взагалі нічого не робити ці десятиліття - п'єс, які він написав було б цілком достатньо, щоб його слава як автора найдошкульнішого стьобу не стемніла ще років 20-30. Але Подерев'янський - це Подерев'янський і питати чиюсь думку він просто не звик!

«Таинственный амбал» - унікальне явище: це і невимушена автобіографія автора (але не шукайте тут яскравих дат доленосних подій!), і абсолютно збочена фантазія, і, само собою, цілковитий стьоб над дійсністю. Мова оповідання - специфічний «київський російський», той багатоповерховий суржик, який народився за багато років окупації столиці «понаехавшими». Спочатку, можливо, вам буде непросто вникати в суть, та незабаром проблема вирішиться сама собою, особливо, якщо ви вже знайомі з п'єсами Подерв'янського.

Відкрита іронія, вміння «рубати правду-матку», ірраціональні і абсолютно непередбачувані епізоди на тлі повсякденного життя і тонка філософія буття - те, заради чого варто відвідати зустріч з автором! Що може бути краще, ніж читання самим Подерев'янським власного шедевра? Крім гучного «Таинственного амбала» ви отримаєте смачну порцію інших «плюшок», адже не дарма в програмі вказано «і все найкраще».

Перелік подій