Ліхтаріус. історії оживають

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Увага! Нові можливості для людей з вадами слуху: 3-го березня та 7-го квітня відбудуться спеціальні покази шоу "Ліхтаріус. Історії оживають" з перекладачем жестової мови в рамках соціального проекту "Дивись як чутно".

Чому варто піти на ліхтаріус?

1. Абсолютно новий формат - музичний ілюзіон для всієї родини.
2. Шоу, яке змусить дорослих повернутися в дитинство, а дітям дасть можливість відчути себе в центрі уваги і зрозуміти, що Зірка живе в кожному з нас!
3. Авторський динамічний симбіоз вражаючих вокальних номерів від кращих юних виконавців нашої країни у супроводі джазового оркестру і несподіваних режисерських рішень, які здатні стерти тонку межу між фантазією і реальністю.

Віднедавна в Україні з‘явилась самобутня музична вистава для всієї родини «Ліхтаріус. Історії оживають», яка вже кілька місяців поспіль занурює у казку та дарує справжню подорож у вимір музики, краси і таланту глядачам різного віку.

Більше 20 показів! Сотні захоплених батьків та дітей на кожному шоу! Сотні щирих відгуків і вдячних сердець. Все це – по-справжньому сімейне шоу «Ліхтаріус. Історії оживають».

Вам необхідно побачити «Ліхтаріус», тому що:
• Це перше в Україні регулярне сімейне шоу, яке цікаве кожному глядачеві, не залежно від віку. Київ нарешті має яскравий аналог бродвейського мюзиклу у вдалому поєднанні з форматом dinner-show.
• Це шоу, в якому беруть участь 34 артисти! І в основному це діти, маленькі зірки з різних талант-шоу нашої країни. І тільки тут ви почуєте і побачите їх у найнесподіваніших образаx з улюблених диснеївських мультфільмів.
• Це «живий» акомпанемент джазового оркестру, який народжує музику тут і зараз, і звучить не тільки завдяки натисканню кнопки «Play». Справжній ексклюзив з просвітницькою місією для наймолодших глядачів.
• Це унікальний і зоряний склад творців шоу: від натхненниці проекту Олени Коляденко та її учнів, режисерів-постановників шоу Павла Бондаренко та Ігоря Кулєшина, до xудожнього керівника шоу Ксенії Осики (директор продюсерського центру «Talant Production»).
• Це ваше ідеальне сімейне дозвілля. Тільки тут емоційний вибух та естетичне задоволення автоматично додаються бонусом до кожного квитка!

Разом зі своїми родинами казкову подорож у світ фантазій та дитячих мрій вже здійснили: Анатолій Анатоліч, Сніжана Єгорова, Ольга Шурова, Стася Ровінська, Андрій Джеджула, Кіше, Аркадій Райцин, Тімур Мірошніченко, гурт "Adam", Олексій Гончаренко, Юрій Ткач та інші.

Анатолій Анатоліч про шоу: «Це було дуже круто. Я захоплено, буквально з відкритим ротом, спостерігав за тим, що відбувалося. Цікаво було спостерігати, як кожен знаходить у цьому шоу щось своє. Наприклад, син Андрія Джеджули, який старше моїx доньок, явно кайфував від виступу Ані Трінчер, а ми впізнавали та кайфували від інших персонажів: із задоволенням підспівували Ельзі, Алладіну, Моані. Впевнений, що ми прийдемо подивитися це шоу ще не раз».

Андрій Джеджула про шоу: «Caribbean club в черговий раз здивував своїм казковим проектом та професійним підxодом. Прекрасне, неймовірно світле і добре шоу, яке мій тато, мій син і я, - люди трьоx поколінь, подивилися з великою зацікавленістю».

«Ліхтаріус» допоможе дітям і батькам повноцінно провести час разом, відклавши в сторону всі гаджети, припинить боротьбу реальності з online і покаже, що світ фантазій і творчості цікавіший за віртуальний простір! Приходь і поділися своїм фото в соціальних мережах з хештегом #ліхтаріус. Зроби це найближчої неділі, яка гарантовано стане незабутньою!

Казка починається тут і зараз!

Перелік подій