24-pay-mark Created with Sketch.

ЛАЙКнутий. Найкраща вистава про соціальні мережі

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу Лайкнутий?

1. Подивитися на життя в соцмережах з іншого боку
2. Взяти участь в інтерактивній постановці
3. Відвідати моновиставу - цікавий і популярний жанр у сучасному театрі

Вистава «ЛАЙКнутий» - це втілення епатажу, несподіваних театральних експериментів і яскравої акторської гри.

Інтерактивна постановка залучає кожного глядача до незабутнього театрального дійства. Із перших хвилин вистави глядач бере участь в постановці. Ви станете свідком історії, яка розкриває у всій красі сучасну реальність. Для головного героя віртуальний світ замінює реальне життя. Отримати ще один «лайк» є чи не головною життєвою метою. Вас чекають смішні епізоди і ситуацій, які відкривають віртуальне життя з іншого боку.

Моновистава з широким спектром емоцій, починаючи від співпереживання і закінчуючи заразливим сміхом. Кожен глядач гарантовано отримає неймовірний заряд позитиву. Реальність сучасного світу відкриється в найнесподіваніших фарбах, а ви зможете подивитися на численні звичайні речі або ситуації з боку.

Головний герой постійно потрапляє в незручні і смішні ситуації, при цьому віртуальний світ затягує його ще сильніше, практично повністю замінивши справжні радості життя. Головну роль виконує Юрій Дяк, який завоював любов і визнання численних глядачів талановитою грою в театрі й кіно.

Перелік подій