ліквідація

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Вистава «Ліквідація» в Києві, МКЦ ім. І. Козловського.

ЧОМУ ВАРТО піти на «Ліквідацію» в Києві?

1. Талановита гра акторів нікого не залишить байдужим.
2. Можливість посміятися від душі.
3. Цікава подача зовсім не нової теми нікого не залишить байдужим.

ВИСТАВА «ЛІКВІДАЦІЯ» В КИЄВІ

Звичайний вечір не віщував ніякої біди, але тут раптово лунає зовсім незвичайний дзвінок. І на порозі квартири головного героя з'являється зовсім незвичайний відвідувач. До нього прийшов ангел з дорученням з Небесної канцелярії. Необхідно оформити документи перед від'їздом на небеса. Така заява стає малоприємною несподіванкою. А й справді, що може зробити герой, щоб зберегти своє життя?

Вічні теми – смерть і любов у повній мірі розкриваються у виставі «Ліквідація», створеній за мотивами п'єси Віктора Шендеровича «Два ангела, чотири людини». Приголомшлива гра заслуженого актора України Володимира Голосняка, Олега Шушпаннікова, Ігоря Метейко, Михайла Воробйова під керівництвом художника-постановника Ірини Давиденко нікого не залишить байдужим.

Непередбачуваний фінал ви зможете побачити в Києві в МКЦ ім. І. Козловського.

ДЕ ПРИДБАТИ КВИТКИ НА ВИСТАВУ «ЛІКВІДАЦІЯ»?

Ви можете вибрати і купити квитки на виставу «Ліквідація» онлайн на Concert.ua. Забирайте замовлення на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі. Також у вас є можливість оформити доставку кур'єром в будь-який зручний вам місце. Поспішайте придбати квитки і провести приголомшливий вечір.

Перелік подій