Фестиваль анімації LINOLEUM

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

чому варто відвідати Фестиваль анімації LINOLEUM?

1. Найбільший показ авторської анімації в Україні: 250 фільмів із 40 країн світу.
2. Тематичні покази на будь-який смак. Експериментальна та еротична анімація, відеоарт, ретроспектива української мультиплікації, голландська чорна комедія, анімація для дітей, жіноча програма та багато іншого.
3. Щоденна освітня програма. Лекції та воркшопи від провідних аніматорів і режисерів.

LINOLEUM є єдиним міжнародним фестивалем анімації в Україні. Щорічно фестиваль об’єднує навколо себе найбільш вагомих представників анімаційної індустрії країни та світу, сприяє культурному обміну, розвитку та популяризації анімації в країні.

На меті фестивалю показати, що анімація — не тільки про дитячі мультфільми. На відміну від ігрового кіно, анімація має необмежені можливості, що роблять її універсальним інструментом будь-якої комунікації. Саме тому до неї все частіше звертаються представники різних індустрій та жанрів: від серйозної документалістики — до фантастики і горорів, від реклами великих брендів — до експериментального відеоарту.

Цьогоріч всі покази конкурсних та позаконкурсних програм відбуватимуться у культовому культурному місці столиці — кінотеатрі «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26,).

Освітня програма буде проведена в креативному просторі IZONE, що також знаходиться на Подолі (вул. Набережно-Лугова, 8). Вхід у IZONE є безкоштовним.

Слідкуйте за оновленнями програми на сайті фестивалю та у соцмережах.

Сайт: https://linoleumfest.com
Facebook: https://www.facebook.com/LinoleumFestival
Instagram: https://www.instagram.com/linoleumfestival/

Перелік подій