Lords of the Sound. Music is Coming

Про події

Знаменитий український симфо-рок оркестр Lords of the Sound представляє дивовижну програму Music is coming!

Music is coming - це неймовірне поєднання живого звучання оркестру, хору і справжньої магії, якою наповнені ваші улюблені фільми і комп'ютерні ігри.

Всесвітньо відомі саундтреки зазвучать по-новому і віднайдуть особливу силу - такий рівень майстерності неповторних Lords of the Sound! Обов'язково приходьте і відчуйте на собі всю міць живого музичного потоку!

В яскравому виконанні учасників оркестру прозвучить музика з відомих фентезійних фільмів і комп'ютерних ігор: Гра Престолів, Вікінги, Месники, Аліса в Країні Чудес, Чудо-жінка, Володар кілець, Аватар, Ван Хелсінг, Хроніки Нарнії, Пірати Карибського моря, Варкрафт, Skyrim, League of Legends Assassin's Creed, Mortal Kombat, The Witcher та інших.

Завдяки унікальному візуальному супроводу кожна мелодія оживе і в зал стрімко увірвуться небачені фантастичні істоти, а глядачам відкриється невідомий світ, де править магія і чари. Оркестр Lords of the Sound вже давно став одним із найбільш затребуваних музичних колективів країни.

Потужне об'ємне звучання, неординарні рішення і професійний підхід - головні відмінні риси оркестру. Music is coming - це вже точно найкращий спосіб незвично провести час. Приголомшлива подія найкраще допоможе забути про рутину і відкриє вам двері в нову реальність, де міфи оживають і чудеса відбуваються на кожному кроці.

Перелік подій