Пастка для самотнього чоловіка

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Знайомий сюжет на новий лад переграв «Театр на Подолі» і тепер запрошує всіх поціновувачів хороших, веселих спектаклів до Театральної вітальні в Києві. Тут будемо разом дивитися спектакль «Пастка для самотнього чоловіка» в гарному українському огранюванні.

Знаєте, що буває, якщо зіграти весілля без свідків і перед самим одруженням нікому майбутню дружину не показати? Даніелю Корбана це довелося випробувати на собі. Він начебто благополучно одружився, але раптом... дружина зникла. А коли знайшлася, Даніель не впізнав у ній свою кохану.

Приходьте до Театральної Вітальні, і будемо разом із Театром на Подолі зясовувати, хто ж ця дама, яку до головного героя привів кюре: шахрайка або все-таки дружина? Чи все нормально з Даніелем, або його психіка постраждала після того, як новоспечена дружина пропала?

Віднайти істину допоможе комісар поліції, який твердо вирішив докопатися до правди. А оскільки поставив п'єсу з.а. України Сергій Бойко, а режисером постановником попрацював з. а. України Ігор Славінський, то можете навіть не сумніватися - буде дуже видовищно і неймовірно весело. Допомагала режисерам Софія Людвиченко.

Над підготовкою вистави також працюють:

• Художник-постановник - Марія Погребняк

• Художник по костюмах - Ніна Руденко

• Балетмейстер - Анжеліка Борисова

• Музичне оформлення - Володимир Борисов

Як завжди, ви отримаєте море емоцій та заряд позитивної енергії! Не пропустіть!

Придбати квитки на виставу «Пастка для самотнього чоловіка» можна у нас на сайті.

Concert.ua - квитки на найкращі постановки у столиці!

Перелік подій