Любомир Мельник. Додатковий концерт

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт Любомира Мельника?

1. Попередні концерти пройшли з аншлагами й публіка не втомлюється просити про додаткові виступи.
2. На вас чекає все найкраще і нове: розширена концертна програма, несподівані та цікаві дуети, спілкування з глядачами.
3. Любомир Мельник – один із найшвидших піаністів на планеті, ще більше 30 років тому він встановив одразу два світових рекорди Гіннесса.

На численні прохання Любомир Мельник повертається до України з додатковими концертами в межах світового туру на честь свого 70-річчя!

Піаніст не міг відреагувати інакше на щоденні прохання і бажання знову почути наживо його унікальну безперервну музику. Тільки за 2018 рік Любомир Мельник відіграв 23 концерти в Україні та десятки за кордоном. Додаткові концерти стають уже доброю традицією! Ще одна зустріч – це найкраща подяка за вашу любов.

Любомир Мельник – композитор і піаніст українського походження, який є піонером Continuous Piano Music. Класично навчений, він дуже вплинув на рух мінімалізму на початку 1970-х років. Він розробив власну унікальну мову для фортепіано, названу на честь принципу збереження безперервного потоку звуку.

Як справжній новатор, він досліджував нові напрямки сучасної музики. Любомир Мельник не тільки один із найшвидших концертних піаністів у світі, його композиції також дійсно переносять слухача в нові сфери. Бачити й чути один із його живих виступів – це відкриття нового розумного досвіду. Використовуючи швидкі та складні шаблони нот, віртуоз формує обертони, які в рідкісні моменти об'єднуються, стикаються або навіть створюють нові мелодії, і в такий спосіб формують композицію в її первісній формі.

У свої 70 років Любомир Мельник є автором понад 100 творів, а в дискографії має більше 20 виданих альбомів. Його талант визнають як музиканти, так і світові ЗМІ. Показавши світу відео на пісню Христини Соловій, він ще раз довів, що музика не має кордонів, коли сходяться двоє творчих людей, щоб зробити щось спільне, неймовірне і те, чого від них ніхто не чекає.

Прийдіть і привітайте маестро з ювілеєм!

Перелік подій