24-pay-mark Created with Sketch.

Афіша та квитки: Лускунчик. Війна і мир

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Запрошуємо всіх на дивовижну різдвяну постановку Театру Єсіних «Лускунчик: війна і мир». Мюзикл буде представлено 23 і 24 грудня в конгрес-холі Президент-Готелю.


Вибирайте зручний час сеансу і замовляйте квитки. Зробити це можна всього за декілька хвилин на concert.ua.

Захоплююча казкова постановка здивувала б самого Гофмана: настільки яскравий і живий сюжет створив сценарист і режисер Олексій Єсін. На всіх глядачів чекає несподіване, оригінальне продовження найвідомішої різдвяної історії. Вистава буде цікавою і дітям, і дорослим. Адже кожен з нас у душі – невиправний, пустотливий малюк, який так любить казки!

Від класичного твору Гофмана мюзикл взяв лише імена і характери персонажів. Звичайно ж, незмінним залишився овіяний магією Горіх Кракатук. В основі - все те же протистояння Лускунчика і Мишачого Короля. «Лускунчик: війна і мир» - це оригінальний сюжет, в якому має місце живий гумор і глибокий філософський зміст. Уся постановка складається з 14 приголомшливих номерів з оригінальною музикою і хореографією. Навіть кожному герою написали свою музичну партію. Для цього об'єднали зусилля відразу кілька композиторів і авторів текстів.

Різдвяний мюзикл повідає про сутичку між Добром і Злом, коли Добро залишається віч-на-віч із власними страхами. І чи станеться диво? Як ви вважаєте? Адже це найчарівніший, казковий і великий переддень Різдва!

Вистава призначена для глядачів старше 4 років.

Чекаємо на вас!

Придбати квитки на мюзикл «Лускунчик: війна і мир» у Києві 23 чи 24 грудня онлайн або з доставкою можна на нашому сайті. Телефонуйте або пишіть нам у чат, і ми швидко оформимо квитки для вас!


Concert.ua - головний квитковий сервіс країни.

Перелік подій