24-pay-mark Created with Sketch.

Любов за викликом, або Вареники зі стриптизом

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу «Любов за викликом, або Вареники зі стриптизом»?

1. Назва говорить сама за себе: буде цікаво, весело і запам'ятається надовго.
2. Історія, яка сталася з героями п'єси, вже точно нікого не залишить байдужим.
3. Фінал спектаклю здивує і викличе бурю емоцій.

Київський театр «Браво» представляє ефектну комедію «Любов за викликом, або Вареники зі стриптизом». Інтригуюча назва, динамічний сюжет і несподіваний фінал - ось головні причини подивитися постановку. Приходьте!

Що пов'язує продажну любов, вареники і стриптиз? Виявляється, є «ниточки». Їх чітко промальовані творці вистави і драматург Олександр Мардань в своїй п'єсі «Дочки-матері», яка і лягла в основу театральної постановки.

До вашої уваги - історія, яка, без сумніву, могла трапитися в будь-який час в будь-якому місці земної кулі. Як то кажуть, картина маслом: двоє жінок, що надають сумнівні втіхи розбещеному чоловікові, так розстаралися, що випадково придушили клієнта ... А може, не випадково. І хто він такий: любитель «полунички» або позбавлена любові жертва самотності? А чи точно він помер?

Але історія чоловіка - другорядна. Набагато яскравіше змальовані долі героїнь, які прибули до великого міста з прагненням досягти якихось своїх висот, і стали засобом для втамування плотських утіх ...

Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Любов Титаренко.
Чекаємо Вас!

Перелік подій