Made in Odesa
Це вистава для тих, хто зроблений у тій самій Одесі.
Це освідчення в коханні.
В коханні до тієї Одеси, якої, можливо, вже немає.
На сцені – парадоксальний дует, два народних артисти України, неперевершені та всіма улюблені Олег Філімонов і Олексій Горбунов, який вкрай рідко грає в театрі, але якщо вже грає, то, як кажуть в Одесі, це – щось!
За сюжетом вистави двоє одеситів, які давно виїхали з рідного міста, але зберегли в душі лише найтепліші та найсмішніші спогади, зустрічаються біля одеського пологового будинку.
Навіщо?
Приходьте – і все дізнаєтесь!
Нам буде про що разом поговорити, і, звісно ж, нестримно посміятися, а можливо, навіть трішечки поплакати.
Це прем’єра, яку неможливо пропустити!
Артисти
Олексій Сергійович Горбунов
Дата народження – 29 жовтня 1961 року
Місто – Київ (Україна)
Діяльність – актор театру та кіно, музикант
Становлення артиста
Олексій Горбунов – український актор театру та кіно, музикант, народний артист України. Майбутня зірка екрану та сцени зростав у родині сибіряка (батько був інженером) та луганчанки. Дитинство пройшло на столичній Русанівці. У родині Горбунових було троє дітей, і Олексій був середньою дитиною. З раннього дитинства хлопець вирізнявся активністю, захоплювався футболом і часто разом із друзями ганяв м’яча. Особливою подією для юнака були відвідини київського стадіону «Динамо», де він із захопленням спостерігав за грою улюблених спортсменів.Однак не лише спорт приваблював Олексія. Парубка також цікавив світ акторства. І тому саме з індустрією мистецтва він вирішив пов’язати своє майбутнє. Проте батько категорично не схвалював такого вибору: не бачив у професії актора гарантій стабільності. Незважаючи на це, юнак не відмовився від своєї мрії й подав-таки документи до Київського Театрального інституту імені Карпенка-Карого. Однак з першої спроби вступити до закладу не зумів.
Не бажаючи обирати іншу спеціальність, Олексій вирішив присвятити рік роботі в Театрі імені Лесі Українки. Хлопець влаштувався монтувальником та підсобним робітником у костюмерному цеху. Це було, без перебільшення, доленосне рішення. Адже саме тут Горбунова помітила легендарна актриса Ада Роговцева. Видатна акторка познайомила юнака зі своїм чоловіком, Костянтином Степанковим. Костянтин Петрович, за щасливим збігом, викладав у тому самому навчальному закладі, куди прагнув вступити Олексій. Майстер одразу розгледів у хлопцеві неабиякий талант і вирішив прийняти його на свій курс. Інтуїція не підвела Степанкова – Олексій Горбунов завдяки яскравому таланту, потягу до творчості та природній харизмі став одним із найуспішніших студентів. У 1984 році молодий артист успішно завершив навчання, зробивши перший крок до великої кар’єри.
Творчий шлях
Свою першу роль у кіно Олексій Горбунов отримав у фільмі «Вантаж без маркування». Зйомки розпочав вже у день вручення диплома. У 1984–1995 роках працював актором театру-студії кіноактора при кіностудії імені Олександра Довженка. Грав у таких багатосерійних фільмах як «Макар-слідопит», «Канікули Петрова і Васєчкіна, звичайні й неймовірні». Після повернення з військової служби Олексій пішов у невелику професійну паузу.У 1990-х через кризу в кіноіндустрії ролей майже не було, тож актор заробляв на життя як приватний таксист. Повернутися до кіно допоміг режисер Володимир Попков, запросивши на роль блазня Шико в багатосерійному телефільмі «Графиня де Монсоро». Це була одна із головних ролей, що принесла акторові широке визнання та популярність серед глядацької аудиторії. Другою знаковою для Горбунова роботою була роль німецького контррозвідника Карла Гірінга у фільмі «Червона капела». Актор також з’являється у відеокліпах на хіти українських гуртів Стольний град (трек «Забери мене») та Антитіла (пісня «Одинак»).
Серед десятків кіноробіт, у яких знявся Олексій Горбунов, – фільми:
- «Наближення до майбутнього»;
- «Нові пригоди янкі при дворі короля Артура»;
- «Одна ніч»;
- «Два кроки до тиші»;
- «Голод-33»;
- «Злочин із багатьма невідомими»;
- «Обітниця»;
- «Навіть не думай 2: Тінь незалежності»;
- «Полювання за тінню»;
- «Приватне замовлення»;
- «Той, хто гасить світло»;
- «Любов і розлука»;
- «Шерлок Холмс – Професор Моріарті»;
- «Ставка на кохання» та інші.
Амплуа співака
Значне місце у творчості Олексія Горбунова посідає музика. Олексій є лідером гурту «Грусть пілота». Учасники колективу спільно працюють над оригінальними композиціями, організовують творчі вечори та концерти у форматі квартирників. Під час таких зустрічей у виконанні Олексія часто звучать пісні Володимира Висоцького. Артист підкреслює, що не намагається копіювати стиль легенди, а радше проявляє таким чином щиру повагу до спадщини зірки. Олексій Горбунов також реалізувався як організатор і ведучий столичних дискотек «Джанкой» і «Джуманджі». Працював діджеєм на радіостанціях «Континент» та «Ностальжи» в Києві.Соціальна активність
3 грудня 2014 року, з початком російської агресії в Україні, Олексій Горбунов відмовився від зйомок у російських фільмах. Ще з перших днів протестів артист активно підтримував український Євромайдан. Артист також виконав головну роль в українському серіалі «Гвардія», де йдеться про учасників АТО, які брали участь у бойових діях на Донбасі. У 2021 році разом зі своєю музичною групою представив мініспектакль-концерт для військовослужбовців 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, їх рідних, а також курсантів Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова.Нагороди та відзнаки
Внесок Олексія Горбунова у розвиток культури й мистецтва був відзначений кількома престижними нагородами та званнями:- премія «Золотий орел» за найкращу чоловічу роль у фільмі «12» (2008);
- премія Телетріумф у номінації «Актор телевізійного фільму / серіалу (виконавець чоловічої ролі)» (2011);
- народний артист України (2016).