Майн Кампф, або Шкарпетки в кавнику

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Вистава «Майн Кампф, або шкарпетки в кавнику» в Києві. Київський театр драми і комедії представляє неординарну постановку «Майн Кампф, або шкарпетки в кавнику».

Чому варто піти на спектакль «Майн Кампф, або шкарпетки в кавнику» в Києві?

1. Отримати можливість для переосмислення наших реалій.
2. Задуматися над загрозою громадської сліпоти.
3. Оцінити незвичайний задум режисера.

Вистава «Майн Кампф, або шкарпетки в кавнику» в Києві

Запрошуємо вас до Київського театру драми і комедії на постановку «Майн Кампф, або шкарпетки в кавнику» за п'єсою Джорджа Таборі. Творці визначають жанр вистави як «фарсові трюки в нічному віденському притулку». Смислова робота нікого не залишить байдужим.

На сцені Київського театру драми і комедії – гірке нагадування про помилки вибору

Весь світ знайомий з історією Гітлера. Але мало хто знає, що юний Адольф одного разу прийшов влаштовуватися на навчання до Віденської академії образотворчих мистецтв і йому відмовили. Так світ втратив бездарного художника, але зіткнувся з геніальним вбивцею.

Відомо також, що хлопчисько Адольф свого часу здобув милосердну жалість філософа і поета Шломо Герцелия, який навіть не підозрював, яким страшним буде «Нове Євангеліє» «нещасного» підлітка.

Режисер - Едуард Митницький.
Актори - Анатолій Ященко, Олександр Ганноченко, Володимир Горянський, Світлана Орліченко, Неоніла Білецька, Світлана Золотько.
Мова вистави - російська.
Тривалість - 2 години 30 хвилин, з антрактом.

Де купити квитки на виставу «Майн Кампф, або шкарпетки в кавнику» в Києві?

Онлайн-сервіс Concert.ua – найшвидший спосіб оформити квитки на виставу «Майн Кампф, або шкарпетки в кавнику» в Київському театрі драми і комедії. Замовляйте онлайн або завітайте до одного з наших квиткових офісів, щоб придбати квитки на фізичних бланках.

Перелік подій