24-pay-mark Created with Sketch.

Маленький принц – казка для дорослих

-
Відгуків немає
від 0 грн.
від 0 грн.
Обрати подію
Історія про Маленького принца, який сміявся, наче тисячі дзвіночків, і жив на крихітній планеті, на якій росли тільки баобаби і раптом випадково виросла одна єдина Роза - примхлива, норовлива, але прекрасна у своїй безпосередності. Посварившись із Розою, Маленький принц довго подорожував, побував на різних планетах, і нарешті потрапив на Землю. Старий мудрий листопада відкрив Принцові нове розуміння світу.


Напевно, ця проста та зворушлива історія не потребує додаткової вистави. Адже за тиражами книга французького письменника та льотчика Антуана Сент-Екзюпері посідає у Європі друге місце після Біблії!


Ця вистава про вічне і неминуча. Вона близька кожній людині, незалежно від віку, освіти та соціального стану.
Маленький принц з нізвідки з'явився на планеті Земля серед безкрайньої пустелі і так само раптово зник із Землі, щоб сміятися зі своєї крихітної планети людям - як мільйони дзвіночків!
Для сімейного перегляду (12+, бажано не молодше).


Звертаємо Вашу увагу, що вистава призначена, перш за все, для дорослих дітей "))). НЕ ШОУ і НЕ ДИТЯЧА СПЕКТАКЛЬ (у звичайному сенсі цього словосполучення). При постановці вистави його автори намагалися максимально дотримуватися неповторного літературного стилю Антуана Сент-Екзюпері, де кожне слово несе глибокий зміст, і слова наче нанизуються один на одного, і дітям, і дорослим, потрібно не тільки дивитися, але СЛУХАТИ, слухала і ДУМАТИ))))


1. Майже біблійна історія про неминущі цінності, яка нікого не залишає байдужим
2. Ви зробите з Маленьким Принцем захоплюючу подорож різнокольоровими планетами та різними світами, про які мрієте


Вхід з бульвару Лесі Українки між будинками №№ 12 та 14 (Не використовуйте GPS!). Будівля у вигляді підкови, перші двері (у смужку) від бул. Лесі Українки.
Вистава йде українською мовою
Ще раз звертаємо вашу увагу, що спектакль не призначений для МАЛЕНЬКИХ ДІТЕЙ!!!
Читайте уважно опис спектаклю!!!!!


У ролях: Георгій Нечаєв, Станіслава Гончарова, Дмитро Матусов, Інна Гончарова