24-pay-mark Created with Sketch.

Малювання картин аквареллю з вином

-
Відгуків немає
від 0 ₴
150 хв.
від 0 ₴
Обрати подію
Майстер-клас з малювання картин аквареллю з вином у Львові відбудеться з 28 листопада по 10 грудня 2023 року в Арт-студії «Простір Мрій».

Чому варто піти на Майстер-клас з малювання картин аквареллю з вином у Львові?

  1. Прекрасний відпочинок у приємній компанії.
  2. Спроба створити власну картину, яка обов’язково буде вдалою.
  3. Яскраві спогади, що залишаться з вами надовго.

Майстер-клас з малювання картин аквареллю з вином у Львові

Арт-студія «Простір Мрій» пропонує вам відволіктися від буденних справ та подарувати собі кілька годин незвичайного відпочинку на майстер-класі з малювання. Заняття з дотриманням усіх норм проводять вакциновані художники.

Цікаве дозвілля в атмосфері творчості

Створити власний шедевр з допомогою професіонала зможе кожен бажаючий. Тож для участі в занятті зовсім необов’язково мати досвід малювання. Ви приходите, щоб відпочити і отримати задоволення від процесу малювання. А все інше вже ретельно продумано організаторами: для вас підготовлені фарби, пензлики, мольберт, полотно, фартухи. Із собою нічого не потрібно приносити. У світлій затишній студії, у невеликій групі, за підтримки професійного художника, ви намалюєте власний шедевр, який зможете забрати одразу по завершенню заняття. Гостей пригощатимуть келихом білого вина або, за вашим бажанням, подадуть чай або каву. Тривалість майстер-класу – 2,5 години. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на Майстер-клас з малювання картин аквареллю з вином у Львові?

Замовте квитки просто зараз за допомогою онлайн-сервісу Concert.ua.