24-pay-mark Created with Sketch.

Малювання картин з вином

25.06 - 29.06 Подiй: 3
Відгуків немає
від 550.00 ₴
150 хв.
від 550.00 ₴
Обрати подію

Чому варто піти на майстер-клас з малювання картин з вином у Львові?

  1. Гарна нагода дізнатися про свої таланти більше.
  2. Можливість створити авторську картину з допомогою професійного художника.
  3. Приємне та оригінальне дозвілля.

Майстер-клас з малювання картин з вином у Львові

Запрошуємо вас до Арт-студії «Простір Мрій» на захопливий майстер-клас. Керувати творчим процесом буде досвідчений художник (заняття проводять вакциновані майстри, з дотриманням усіх норм).

Цікавий відпочинок в атмосфері творчості та затишку

Під час майстер-класу ви зможете не лише відволіктися від повсякденних справ, а і розкрити власний творчий потенціал. За підтримки висококваліфікованого майстра ви створюватимете власний художній шедевр і отримаєте його одразу після завершення заняття. Проведення майстер-класу відбувається у невеликій групі. Тема – вільне малювання: ви самі обираєте тему або розглядаєте запропоновані в студії варіанти. Усі необхідні матеріали (акрилові фарби, мольберт, пензлі, фартухи) надаються. Гостей частують келихом білого вина або чаєм та кавою. Тривалість заняття – 2,5 години. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на майстер-клас з малювання картин з вином у Львові?

Замовте квитки просто зараз на сайті Concert.ua онлайн.

Схожі події

Секс і стрес. Жіноча зустріч Маші Єфросиніної 29 червня 13:00, сб Секс і стрес. Жіноча зустріч Маші Єфросиніної Київ, Pochayna Event Hall від 860 ₴ Секс і стрес. Жіноча зустріч Маші Єфросиніної Вже не хочу 29 червня Секс і стрес. Жіноча зустріч Маші Єфросиніної Pochayna Event Hall Придбати Wisard day 27 липня 11:00, сб Wisard day Київ, Signal Event Hall від 300 ₴ Wisard day Вже не хочу 27 липня Wisard day Signal Event Hall Придбати