24-pay-mark Created with Sketch.

Малювання з Montclair у Львові

27.04 - 02.05 Подiй: 3
Студія Montclair Lviv Львів, вул. Околична, 10
Відгуків немає
від 700 ₴
від 700 ₴
Обрати подію

Чому варто піти на концерт Майстер-клас «Малювання з Montclair» у львові?

  1. Ексклюзивний проєкт, покликаний подарувати вам приємний відпочинок.
  2. Чудова можливість розвинути власні творчі здібності.
  3. Створення авторського шедевру у дружній компанії.

Майстер-клас «Малювання з Montclair» у львові

Радо запрошуємо вас до затишної студії на захопливий майстер-клас з малювання за участю професійного художника. Головна мета проєкту – надати кожному гостеві можливість відволіктися від буремних буднів та відпочити за створенням картини – своїми руками. Спробуйте, і ви захочете прийти ще раз!

Чудовий творчий відпочинок, що робить вас щасливішими

Команда Montclair підготувала програму роботи над картиною таким чином, щоб результат був WOW незважаючи на те, чи є у вас відповідні навички, чи це буде ваш перший досвід. У поетапному створенні картини вам допомагатиме професійний художник. А ви зможете повторювати за ним або вносити власні авторські елементи – як побажаєте. Усі матеріали для роботи (професійні полотна 40х40 або 35х45, акрилові фарби і фартухи) надаються. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на концерт Майстер-клас «Малювання з Montclair» у львові?

Щоб замовити квитки онлайн, скористайтеся сервісом Concert.ua.

Схожі події

Київська тату конвенція 11 травня 11:00, сб Київська тату конвенція Київ, Колонна зала ВДНГ (павільйон №1). від 270 ₴ Київська тату конвенція Вже не хочу 11 травня Київська тату конвенція Колонна зала ВДНГ (павільйон №1). Придбати DOU Day 18 травня 08:00, сб DOU Day Київ, ТВА від 6000 ₴ DOU Day Вже не хочу 18 травня DOU Day ТВА Придбати МУР. Лекція про Павла Тичину «Ще до того, як колись» 30 квітня 19:00, вт МУР. Лекція про Павла Тичину «Ще до того, як колись» Львів, Будинок Офіцерів від 500 ₴ МУР. Лекція про Павла Тичину «Ще до того, як колись» Вже не хочу 30 квітня МУР. Лекція про Павла Тичину «Ще до того, як колись» Будинок Офіцерів Придбати Подаруй масаж Захиснику 16 серпня 19:00, пт Подаруй масаж Захиснику Донецьк, Стадион "Олимпийский" від 290 ₴ Подаруй масаж Захиснику Вже не хочу 16 серпня Подаруй масаж Захиснику Стадион "Олимпийский" Придбати