Подорож Задзеркаллям (Національний Цирк)

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА Новорічне циркове ШОУ «Мандри Задзеркаллям» у КИЄВІ?

1. Чарівна циркова програма – джерело гарного настрою для дітей і дорослих.
2. Приголомшливий сценарій і майстерність артистів – запорука хорошого настрою.
3. Новорічний захід для дітей «Мандри Задзеркаллям» – ексклюзивний подарунок від Національного цирку України.

Національний цирк України запрошує на грандіозне новорічне шоу «Мандри Задзеркаллям»! Атмосфера дружби, тепла та веселощів робить цирк найкращим місцем для сімейного відпочинку. Зустрічайте Новий рік незабутньо!

Казкові подорожі Аліси в чарівному Задзеркаллі – історії, з якими пов'язані дитячі спогади представників декількох поколінь. Яскраві оригінальні образи, кумедні персонажі, дотепні діалоги зробили розповідь про пригоди Аліси улюбленим твором мільйонів хлопчиків і дівчаток. Саме тому творці нової святкової програми цирку вирішили взяти за основу вистав для новорічної ялинки сюжет казки Льюїса Керролла.

У новому шоу в цирку на Новий рік візьмуть участь професійні гімнасти, акробати, трюкачі. А веселі клоуни допоможуть глядачам відчути себе частиною великої та дружньої команди. Подаруйте дітям на новорічних канікулах похід на казковий захід!

Творчий колектив цирку знаний фантазією і своєю любов'ю до творчих експериментів. На цей раз у Києві на дітей і дорослих в цирку чекають приємні та несподівані сюрпризи.

Чекаємо на вас на новорічні розваги для дітей у Києві! Купуйте квитки заздалегідь на сайті Concert.ua.

Перелік подій