24-pay-mark Created with Sketch.

VIII Міжнародний фестиваль Квітневі гілки

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

За традицією, що склалася, два квітневих вечори ми присвятимо пам'яті великого гітариста і педагога, автора першої джазової платівки в Україні та наставника цілого покоління українських музикантів - Володимира Молоткова.

Будучи викладачем естрадно-джазового факультету київського училища ім. Глієра, Володимир Молотков написав кілька навчальних посібників з техніки джазового акомпанементу й імпровізації. Ці підручники стали мантрою джазової гітари як для студентів, так і для професійних виконавців на просторах колишнього СРСР. В пам'ять видатного українського гітариста на сцені Будинку Архітектора виступлять три талановитих музиканти з різних країн, яких об'єднала любов до джазу та гітара.

Олексій Крупський (Україна / Німеччина)
Олексія Крупського можна назвати послідовником Володимира Молоткова. Він не тільки закінчив Київське училище ім.Гліера, але і виступав з маестро на одній сцені. Також, Олексій співпрацював з відомими зарубіжними музикантами, серед яких: Луло Рейнхардт, Андреа Марчеллі, Джіггс Вігхем, Алекс Вагнер, Жан-Поль Бурелла, Жільбер Діоп, Отторіно Галлі, Джул Паркер, Вава Адлер і Прасанні Рамасвамі. Крупський є постійним учасником багатьох міжнародних фестивалів, а з 2011 року - членом журі фестивалю-конкурсу гітаристів «Квітневі гілки».

Олексій грає в різних напрямках: джаз, ф'южн, фанк, латин і циганський джаз. Його віртуозна імпровізація на гітарі отримала любов і визнання в багатьох країнах світу, і сподіваємося, київська публіка так само гаряче прийме свого талановитого співвітчизника.

Кіке Сінесій (Аргентина)
Аргентинський гітарист Кіке Сінесій є одним з найбільш відомих і впливових гітаристів і композиторів Південної Америки. Саме він ввів семиструнну гітару в аргентинську сучасну музику. У його мелодіях переплітаються традиційні аргентинські ритми з сучасною класикою, джазом, мелодійними елементами танго і мілонги.

З 1999 Сінесій регулярно грав у дуеті з легендарним саксофоністом Чарлі Маріано. У 2000-у разом з колишнім піаністом Астора П'яццолли Пабло Циглером, він заснував проект «New Tango Duo», який в 2005 був удостоєний премії «Латинське Греммі». Твори Сінесій публікувалися у Франції, Японії, Бельгії та Німеччини, а також були інтерпретовані провідними гітаристами Аргентини і багатьох країн світу, серед яких: Віктор Вілладангос, Берта Рохас, Стенлі Джордан і Нора Бушман.

Джорджіо Кробу (Італія)
Його гра асоціюється з романтичною манерою виконання Білла Еванса і м'яким саундом Уеса Монтгомері. У нас є цілих два вечори, щоб насолодитися теплим звучанням гітари італійського музиканта Джорджіо Кробу.

Вже у віці 16-ти років Джорджіо дебютував на професійній сцені і гастролював по всій Італії. Отримавши популярність в рідній країні, Кробу став давати концерти по всьому світу. Джорджіо Кробу грав з такими музикантами, як: Джо Пасс, Бадді Дефранк, Едді Гомес, Бабик Рейнхардт, Гаррі Едісон, Ел Грей, Боб Мінцер, Бадді Тейт, Джованні Томмазо і Денні Моос.

Три талановитих виконавця, в чиїх руках віртуозно грає гітара, готові подарувати нам два незабутніх вечори пам'яті Володимира Молоткова. Чекаємо вас 14 і 15 квітня в Будинку Архітектора, щоб разом зануритися в неповторну атмосферу гітарного джазу.


Перелік подій