24-pay-mark Created with Sketch.

Fairmont Classic - Сhristmas

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Якщо ви дорослий, серйозний чоловік, який не вірить в те, що в Різдво трапляються чудеса - приходьте до нас. У нас таких серйозних цілий зал. І багатьом ми вже повернули віру в чудеса. Яким чином? Ну як же - музика це одне з головних доступних людству чудес. І композитори добре це знали.

Ми спеціально підібрали програму, яка зачіпає струни душі, що відповідають прицільно за віру в чудеса.

Згадайте, як це бувало в дитинстві - ти, маленький, стоїш біля ялинки, вдихаєш її запах, за вікном казка з веселою метушнею сніжинок, а завтра тобі подарують щось чудове. І попереду ще все життя. А в суботу ви з батькам йдете на балет, і ти ще не знаєш, що це буде «Лускунчик» Чайковського. Тому під кінець програми ми поставили саме Лускунчика, щоб оживити ваші дитячі спогади. А заодно нагадати вам, що таким же чарівним і цілющим ефектом володіє «Голубий Дунай» Штрауса. І навіть ще більш вираженим ефектом, адже це вальс, це Вальс з великої літери - король вальсів.

А щоб закріпити ефект Новорічного дива і одночасно не забути про наш неповторний колорит, ми додали в програму музику, яку впізнають люди по всьому світу.

Мелодію, яка переведена на всі мови, хоча вона абсолютно зрозуміла і так. Нашу національну гордість - «Щедрик» Леонтовича.


Перелік подій