24-pay-mark Created with Sketch.

Christmas Jazz Songs. Louis Armstrong, Ella Fitzgerald

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

У Будинку Архітектора Old Fashioned Band виконає різдвяні і новорічні хіти в рамках програми «Louis Armstrong & Ella Fitzgerald».

У цей вечір прозвучить особливий, новорічний джаз. Ви почуєте твори неповторного Луї Армстронга і однією з кращих вокалісток в історії джазової музики - Елли Джейн Фіцджеральд.

Луї Армстронг - джазовий трубач, який не потребує представлення, його ім'я знайоме кожному. Саме він, поряд з Дюком Еллінгтона, Чарлі Паркером, Майлсом Девісом і Джоном Колтрейном зробив найбільший вплив на розвиток джазу і зробив багато для його популяризації в усьому світі.

Елла Фіцджеральд, не просто джазова вокалістка, Елла - це ім'я «першої леді джазу» За кандидатуру Елли на звання «Кращої співачки світу» проголосували Армстронг, Гудмен, Еллінгтон, Пітерсон. На питання, кого представити до цього звання, Френк Сінатра відповів: «Навіщо ви питаєте, звичайно ж, Еллу». Кросбі сказав: «Тільки вона! Не важливо з кого вибирати - чоловіків, жінок або дітей ... ».

Два знакових імені в світі джазу, їх дует був також успішний, як і очікуємо. Елла Фіцджеральд і Луї Армстронг випустили три спільних студійні альбоми на студії Verve, два з них складалися з джазових стандартів: Ella and Louis (1956) і Ella and Louis Again (1957), третій містив аранжовані арії з опери Джорджа Гершвіна «Поргі і Бесс» ; крім цього на початку 1950-х рр. Елла знову зробила кілька записів разом з Армстронгом.

У програмі вечора ви почуєте знамениті джазові твори, серед яких «Jingle bell», «The Christmas song», «White Christmas», «Silent Night», «Let it snow», «Have yourself a merry little Christmas» і багато інших.

Новорічні та різдвяні хіти в цей вечір виконає Old Fashioned Band
• Анян Удонгво (Anyanya Udongwo), Клеулія Даніель (Cleulia Daniel) - вокал
• Олександр Огневец - клавіші
• Андрій Чмут - саксофон
• Джордж Івезе (George Iweze) - бас
• Тобі Фантонаде (Tobi Fatonade) - барабани
• Матвій Монаков - гітара

Marco concert запрошує вас послухати улюблені Christmas Jazz Songs в Будинок Архітектора за адресою ул.Боріса Грінченка, 7. Початок о 19:00.

Перелік подій