Лускунчик з пісочною анімацією

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Наталія Стець, диригент
Світлана Тельбух, пісочна анімація

Вже 127 років у всьому світі найпопулярнішою музикою Різдва є балет-феєрія Петра Чайковського «Лускунчик».

За цей час «Лускунчика» танцювали в стилі хіп-хоп і брейк-данс, його виконували на народних інструментах різних країн, а в Китаї навіть включили в шоу драконів. Ніяка балетна музика - ні «Жизель», ні «Лебедине озеро» - не користується такою шаленою популярністю, адже тільки в США щорічно паралельно йде близько 150 варіантів «Лускунчика».

Ми пропонуємо унікальний!
Kyiv Symphony Orchestra під диригентською паличкою Наталії Стець представить симфонічне шоу з пісочною анімацією.
Нашою художницею, яка малює на піску, стане справжня зірка - Світлана Тельбух, учасниця шоу «Україна має талант», «America's Got Talent» і півфіналістка «Spain's Got Talent». Тепер казкові танці жителів солодкої країни будуть ще більш фантастичними! Кожна дитина мріє побачити, як танцює іспанська «Шоколад», арабська «Кава», китайський «Чай», як чарівно вальсують квіти і граціозно обертається навколо своєї осі Фея Драже.

Запрошуємо на незабутнього «Лускунчика», адже цей спектакль - частина казкового світу дитинства, який у спогадах залишиться на все життя.

Лускунчик з пісочною анімацією в Києві! Чекаємо вас на майданчику Будинок Архітектора, Київ.
Ви можете купити квитки на Лускунчик з пісочною анімацією на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Перелік подій