Петрик і вовк

26.09 - 26.09 Подiй: 3
від 200 грн.
Обрати подію

Про події

Запрошуємо вас відвідати унікальне музичне шоу, де поєднається живе виконання симфонічної казки «Петрик і вовк» від Kyiv Symphony Orchestra з чарівною пісочною анімацією Світлани Тельбух.

Чи міг би повірити хлопчик з українського селища Сонцівка, що колись його казку будуть озвучувати президенти Білл Клінтон і Михайло Горбачов, актори Шерон Стоун, Софі Лорен і Антоніо Бандерас, рок-музиканти Девід Бові, Еліс Купер та Стінг?

Цей хлопчик – всесвітньо відомий композитор Сергій Прокоф’єв, а казка – найкращий гід оркестром «Петрик і вовк». Нашвидкуруч створену весною 1936 року симфонічну казку грали найкращі оркестри світу під управлінням легендарних диригентів Леонарда Бернстайна, Лепольда Стоковського та Даніеля Баренбойма. У 1946 році одним із перших «Петрика і вовка» екранізував Волт Дісней, а у 2006-му режисерка Сьюзі Темплтон отримала за анімацію казки Прокоф’єва свій «Оскар».

Нічого кращого для знайомства малюків з оркестром людство ще не вигадало. Втім, Kyiv Symphony Orchestra під керівництвом диригента Наталіі Стець разом зі Світланою Тельбух — учасницею шоу «Україна має талант», «America's Got Talent», півфіналістки «Spain's Got Talent» — придумали дещо інше. Разом вони представлятимуть унікальну версію «Петрика і вовка» з пісочною анімацією, що буде здійснюватися наживо під час гри музикантів.

Це надзвичайно захопливе видовище, що гармонізуюче і заспокійливо діє на глядача. Переконайтесь у цьому особисто!

Перелік подій

Петрик i Вовк

26 вересня 2020 12:00

Київ, Kyiv Symphony Hall

Перейти до опису
від 200 грн.

Петрик i Вовк

26 вересня 2020 15:00

Київ, Kyiv Symphony Hall

Перейти до опису
від 200 грн.

Петрик i Вовк

26 вересня 2020 18:00

Київ, Kyiv Symphony Hall

Перейти до опису
від 200 грн.