24-pay-mark Created with Sketch.

Маруся Чурай

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на спектакль Маруся Чурай?

1. Яскраве, свіже прочитання легендарного твору живого класика української літератури Ліни Костенко.
2. Вибухова суміш глибокого слова, динамічної хореографії, прекрасних українських пісень і блискучої акторської гри.
3. Вистава створена під керівництвом одного з кращих режисерів сучасності, багатократного переможця театральних фестивалів – Сергія Павлюка.

Хіба буває любов, яку ділять на трьох? Хіба той, хто зрадив один раз, гідний довіри? І чи існує кара за такий злочин? Чому зрадити країну - злочин, а людину - ні?

Ці життєво важливі питання піднімає легендарна п'єса за мотивами драми Л. Костенко «Маруся Чурай».

Вважається, що козацька дочка Маруся Чурай народилася в Полтаві. Дівчина була не лище красунею, а й мала надзвичайний поетичний талант. Її пісні «За світ встали козаченьки», «Ой, не ходи, Грицю», «В кінці греблі шумлять верби» і десятки інших стали народними. Вважається, що багато з них – автобіографічні. І саме одна з них стала основою для легенди про отруєння Марусею молодого козака Грицька, який зрадив її любов.

Спектакль, поставлений Сергієм Павлюком не залишить байдужим, адже історія щирого першого кохання і цинічної зради талановитої Марусі луною озивається в душі як зрілих глядачів, так і молоді. Чудова гра акторського складу (Н. Миколаєва (Годунок), С. Лозовський, І. Миколаїв, М. Яриш та ін.) змусить вас щиро співпереживати нещасливому коханню юної дівчини.

Перелік подій