24-pay-mark Created with Sketch.

Машина времени

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Важко повірити, але це правда: у травні 2017-го "Машине времени" виповнилося... 48 років! Стільки і не кожна людина проживає, а вже групи, існуючі такий термін, можна на всій земній кулі перерахувати по пальцях.

Причому зазвичай у цьому віці рок-ветерани живуть колишніми заслугами, а й тут "Машина" стала винятком з правил: друге десятиліття нинішнього століття стало, напевно, самим бурхливим і непростим періодом їх історії, а в травні 2016 подією музичного життя став їх новий альбом "Ви"!

Але, звичайно, в українському турі в листопаді з новою програмою "Світом править любов" прозвучать не тільки новинки. Вас чекає класика майже за півстоліття, пісні, під які ми народжувалися в 70е, виростали в 80ті, входили в самостійне життя в 90ті і міняли все навколо в XXI столітті.

Від "Щурів" до "Повороту", від рідкостей і старожитностей до прем'єр, через золотий фонд - всі хіти НЕ заспівають, їх занадто багато, але задоволення ви отримаєте! І знову на сцені - ті, по кому так скучили фанати: легендарна "Машина Часу" на чолі з Андрієм Макаревичем!

Перелік подій